نصب داکت اسپلیت : قیمت و هزینه نصب داکت اسپلیت

نصب داکت اسپلیت حتماٌ باید توسط افراد متخصص انجام بپذیرد، زیرا عدم توجه به این امر می تواند به پایین آمدن بهره وری سیستم ختم شود. گرچه شاید در نگاه اول، نصب این سیستم سرمایشی توسط نصاب های مبتدی به کاهش هزینه های تاسیساتی ختم شود، اما باید بدانید آنچه به عنوان هزینه نصب داکت اسپلیت پرداخت می نمایید، خود نوعی سرمایه گذاری است، زیرا با توجه به قیمت این دستگاه ها، عدم پیاده سازی صحیح سیستم و خرابی دستگاه می تواند برای شما مشکل ساز شود که در چنین وضعیتی ممکن است حتی به تعمیر داکت اسپلیت نیز نیاز پیدا کنید.

نصب داکت اسپلیت : قیمت و هزینه نصب داکت اسپلیت

داکت اسپلیت از چه اجزایی تشکیل شده است؟

این سیستم ها همان گونه که از نامشان پیداست، از تعدادی داکت یا کانال تشکیل می شوند و یکی از متداول ترین سیستم های تهویه منازل داکت اسپلیت می باشند که شباهت بسیار زیادی با کولر گازی ( اسپلیت ) دارند . این سیستم به شما این اجازه را میدهد که میزان گرما و سرمای هوای اتاق و یا فضاهای منفرد را کنترل کنید . سیستم های داکت اسپیلت متشکل از یک کمپرسور / کنداسور در فضاهای باز و یک  واحد هواساز داخلی ( اواپراتور ) می باشند .

این اجزا چگونه در کنار یکدیگر کار می کنند؟

سیستم سرمایش داکت اسپلیت چنان تفاوتی با کولر گازی ندارد و بنیاد عملکرد آن بر پایه چرخه فرآیند تبدیل گاز به مایع و تبخیر مجدد آن است. در  واقع فرآیند عملکرد داکت اسپلیت به این صورت است که طی آن، گاز که به وسیله فشار به مایع تبدیل شده است، حرارت موجود در محیط خانه را به خود جذب کرده و پس از آن تبخیر می شود و به بخش واحد خارجی کولر گازی منتقل می گردد تا در آنجا گاز گرما را دفع کرده و در فشار بالا به مایع تبدیل شود .

آیا خودتان هم می توانید داکت اسپلیت را نصب کنید؟

نصب اصولی و با کیفیت داکت اسپلیت ها باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه شده و از خرابی های متعدد و ایجاد هزینه های سرسام آور جلوگیری میکند . مجموعه تهویه گستر راگا با ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان بهترن گزینه برای نصب تخصصی داکت اسپلیت اماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود .

نصب داکت اسپیلت شامل چه مراحلی است؟

نصب داکت اسپلیت در ساختمان ها با نقشه کشی و طرح ریزی آغاز می شود. در واقع اولین گام در فرایند نصب،برنامه ریزی برای قرار دهی اجزای مختلف سیستم در مکان های مناسب و در نظر گرفتن طرح سیستم لوله کشی و اتصالات در زمان این برنامه ریزی است. پس از این مرحله و مشخص شدن نیازهای پروژه و محدودیت ها و مزیت ها، عملیات فنی و عمرانی آغاز شده و با پایان این مرحله می توان گفت که عملیات نصب سیستم سرمایشی داکت اسپلیت به پایان رسیده است.

عملیات فنی و عمرانی در نصب داکت اسپیلت :

قیمت و هزینه نصب داکت اسپلیت چگونه تعییین می شود؟

این بخش به زودی تکمیل می گردد.

هزینه نصب داکت اسپلیت چقدر است؟

این بخش به زودی تکمیل می گردد.

فرآیند انجام خدمات توسط نصاب های تهویه گستر راگا شامل چه مراحلی است؟

اگر می خواهید برای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری خود از خدمات نصب، سرویس و تعمیر داکت اسپلیت مجموعه تهویه گستر راگا استفاده کنید ، بهتر است بدانید که این مجموعه دارای یک پروسه منظم و از قبل تعیین شده می باشد که باعث افزایش سرعت و کیفیت در خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود .

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل مورد نظر شما اعزام خواهند نمود.

بله. نصب، سرویس و تعمیر داکت اسپلیت از جمله خدمات مجموعه تهویه گستر راگا می باشد. خدمات رسانی و داشتن کادر متخصص و مجرب این مجموعه در تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ها موجب رضایت شما عزیزان خواهد شد .

نصب داکت اسپلیت را در چه مناطقی از تهران انجام می دهیم؟

این مجموعه برای حفظ رضایت شما چندین تیم در مناطق مختلف تهران به صورت فعال مستقر نموده تا در اسرع وقت خدمات نصب و سرویس داکت اسپلیت ها را برای شما عزیزان با رضایت کامل به انجام برساند .

نصب داکت اسپلیت با ضمانت به چه نحوی انجام می شود؟

یکی از مزیت های این مجموعه، ارائه ضمانت نامه به شما عزیزان خواهد بود. مجموعه تهویه گستر راگا با ارائه بهترین خدمات و به همراه داشتن کادری متخصص و مجرب از خدمات خود اطمینان خاطر داشته و با اعتماد به نفس کامل از فعالیت خود تمامی خدمات ارائه شده، از جمله نصب داکت اسپلیت را ضمانت می کند.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با ما
0
سوالی دارید؟ تجربه ای داشتید ؟ برای ما بنویسید !x