خدمات سیم پیچی الکتروموتور : هزینه و قیمت سیم پیچی الکتروموتور

در زندگی امروزی، بسیاری از وسایل وجود دارند که برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی از الکتروموتورها استفاده می کنند. موتور الکتریکی این وسایل، می تواند به علل مختلفی دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. چنانچه در این شرایط بخواهید هزینه نهایی تعمیرات را تا حد قابل توجهی کاهش دهید، توصیه می شود با استفاده از خدمات سییم پیچی الکتروموتور به جای تعویض این قطعه به تعمیر آن اقدام کنید. نکته دیگری که لازم است در این مورد بدانید، آن است که هزینه تعمیر الکتروموتور و قیمت نهایی سیم پیچی آن، کاملاً به نوع الکترو موتور و اندازه آن بستگی دارد.

خدمات سیم پیچی الکتروموتور : هزینه و قیمت سیم پیچی الکتروموتور

الکتروموتور چیست؟

الکتروموتور به وسیله ای گفته می شود که انرژی برق را گرفته و آن را تبدیل به انرژی حرکتی میکند. این سیستم به گونه ای است که تمامی ما با آن به میزانی آشناییت داریم و نمونه های الکتروموتور را در زندگی خود بارها و بارها مشاهده کرده ایم به طور مثال دینام خودرو که نوع ساختمان سیستم توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC  کار میکنند.

الکترو موتور متشکل شده است از :

محور – آهن ربا – منبع برق DC – آرمیچر – ذغال هادی – سوئیچ تغییر دهنده جهت برق

انواع الکتروموتور کدامند؟

برای درک بهتر انواع الکترو موتور ها ما آن ها را برای شمال دسته بندی کرده ایم که میتوانیم در قسمت زیر به مطالعه آن بپردازید:

 • موتورهای DC
  1. موتور سری
  2. موتور موازی
  3. موتور کمپوند
  4. موتور خود تحریک
  5. موتور مغناطیس دائم (PMDC)
 • موتورهای AC
  1. موتور القایی
  2. موتور سنکرون
 • موتورهای خاص
  1. موتور پله ای
  2. موتور DC بدون جاروبک
  3. موتور هیسترزیسی
  4. موتور رلوکتانسی
  5. موتور اونیورسال

 

تعمیر الکتروموتور در چه شرایطی لازم است؟

 

در ارتباط با تعمیر الکتروموتور ها بهتر است بگوییم که تمامی عیوب و نقص در سیستم نیازمند تعمیر بوده و دارای اهمیت یکسانی می باشد ، برای مثال چند نمونه از خرابی ها شامل :

 • بروز خطا در توان الکترو موتور به وسیله نقص در ولتاژ سیستم
 • در یک راستا نبودن قسمت های مکانیکی
 • در تعادل نبودن و محکم نبودن شفت در جای خود
 • خرابی یاتاقان ها
 • ایجاد اشکال در پایه های دستگاه در هنگام نصب

سیم پیچی الکتروموتور با چه هدفی انجام می شود؟

اهداف تعمیر الکتروموتور و یا سیم پیچی آن تنها برای استفاده بهتر و بیشتر از دستگاه و جلوگیری از تولید هزینه های خرابی بیشتر و همچنین استفاده مفید تر از دستگاه می باشد، در الکتروموتور ها، سیم کشی منظم و اصولی یکی از مهم ترین خدمات در زمینه تعمیر این سیستم می باشد.

آیا می توانید سیم پیچی الکتروموتور را خودتان نیز انجام دهید؟

خیر. همانطور که در قسمت قبلی کمی توضیح دادیم، سیم پیچی الکتروموتور از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل به یک کار تخصصی و اصولی نیاز دارد، شرکت تهویه گستر راگا در زمینه تهمیر الکتروموتو و همچنین سیم پیچی آن با داشتن کادری مجرب، فن و تخصص در این زمینه میتواند گزینه مناسبی در انجام امور الکتروموتور های سیستم ها شما باشد.

به چه علت توصیه می کنیم سیم پیچی الکتروموتور و تعمیر آن را به ما واگذار کنید؟

همانگونه که در قسمت بالا متوجه شدید این مجموعه خدمات سیم پیچی الکتروموتو و تعمیر آن را به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد، شرکت تهویه گستر راگا در زمینه ارائه خدمات تاسیساتی دارای سابقه درخشان و کادری متخصص بوده که در ادامه بیشتر در رابطه با خدمات و فعالیت های این شرکت آشنا خواهید شد.

خدمات ویژه ما در زمینه سیم پیچی الکتروموتور شامل چه مواردی است؟

شرکت تهویه گستر راگا در زمینه تعمیر الکتروموتور و سیم پیچی دستگاه برای حفظ رضایت شما عزیزان و تحویل کار در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ویژه ای ارائه میدهد. این خدمات شامل ثبت سفارش به صورت غیر حضوری، استفاده از نیروی کار متخصص و متعهد به کار، ارائه خدمات با بهترین لوازم و قطعات و در آخر تحویل کار به همراه ضمانت نامه برای اطمینان خاطر از فعالیت های انجام شده  .

ثبت سفارش سیم پیچی الکتروموتور به چه روش هایی انجام می شود؟

اگر می خواهید برای سیم پیچی الکتروموتور و یا تعمیر آن از خدمات مجموعه تهویه گستر راگا استفاده کنید، بهتر است بدانید که این مجموعه دارای یک پروسه منظم و از قبل تعیین شده می باشد که باعث افزایش سرعت و کیفیت در خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود .

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به سنجش نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل مورد نظر شما اعزام خواهند نمود.

قیمت و هزینه سیم پیچی الکتروموتور چگونه تعیین می شود؟

قیمت و هزینه سیم پیچی الکتروموتور را نمیتوان به صورت دقیق بیان کرد زیرا همانگونه که قبلا توضیح دادیم الکترو موتور ها دارای مدل و انواع گوناگون چه از نظر نوع کاربرد چه قدرت و چه ظاهری دسته بندی می شوند، پس برای براورد هزینه سیم پیچی دستگاه ابتدا الکتروموتور بازدید شده و سپس هزینه آن محاسبه می شود .

هزینه و قیمت سیم پیچی الکترو موتور چقدر است؟

این قسمت به زودی تکمیل خواهد شد.

فرآیند انجام خدمات توسط تعمیرکار الکتروموتور شامل چه مراحلی است؟

تعمیر الکتروموتور توسط تعمیرکاران مجموعه تهویه گستر راگا دارای مراحل و روال کاملا برنامه ریزی شده می باشد، برای اشنایی بیشتر چند نمونه از این مراحل را مثال می زنیم: ابتدا در مرحله اول باید نوع و مدل دستگاه شناسایی شود سپس باید نوع خرابی تشخیص داده شده و در مرحله بعد لوازم وقطعات مورد نیاز تهیه و خریداری گردد. در مرحله آخر با استفاده از نیروی کار متخصص به تعمیر دستگاه پرداخته و در کوتاه ترین زمان ممکن کار را تحویل شما عزیزان خواهند داد.

تعمیر و سیم پیچی الکتروموتور با ضمانت به چه معنا است؟

همانگونه که گفته شد، شرکت تهویه گستر راگا دارای مزیت های زیادی در زمینه تاسیسات و ارائه خدمات می باشد که یکی از بارز ترین این مزیت ها میتوان به ارائه برگ رضایت اشاره کرد. این مجموعه برای حفظ رضایت و اطمینان شما از خدمات ارائه شده تمامی خدمات خود را با داشتن اعتماد به نیروی کار متخصص خود ضمانت می کند .

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با ما
0
سوالی دارید؟ تجربه ای داشتید ؟ برای ما بنویسید !x