تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

کولرهای گازی یکی از پر مصرف ترین سیستم های سرمایش منازل هستند و از آنجا که استفاده مداوم از این وسایل در طول زمان ، می تواند گاهاً به خرابی آن ها ختم شود؛ نیاز به یک مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی امری  اجتناب ناپذیر است. ما در تهویه گستر راگا مفتخریم که خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی را در بهترین سطح ممکن به همراه ضمانت نامه در اختیار شما قرار دهیم همچنین همکاران ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته درحال خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

تعمیر کولر گازی شامل چه مواردی است؟

به طور کلی هر خدمتی که با هدف بهبود وضعیت عملکرد سیستم های سرمایشی گازی انجام شود را می توان در دسته خدمات تعمیر کولر گازی جای داد. به عنوان مثال ،سرویس کولر گازی ،که بخشی از سیستم های سرمایشی منازل است را می توان به عنوان یکی از خدمات مرتبط با تعمیرات کولر گازی دانست ،اما اگر بخواهیم تنها بر روی تعمیر انواع کولر های گازی تمرکز کنیم ، لازم است بدانیم که در موضوع  سرویس کولر گازی موارد زیر مورد بررسی قرار میگیرند.

 • شارژ گاز کولر
 • تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی
 • شارژ روغن کمپرسور
 • عیب یابی و رفع عیب مشکلات نشتی و وکیوم گاز
 • تعویض فیلتر خشک کننده یا درایر فیلتر
 • تعمیر و تعویض قطعات یونیت داخلی
 • تعمیر برد کولر گازی
 • تعمیر برد اینورتر کولر گازی
 • تعویض مهره لوله رفت و برگشت در صورت نیاز
 • تعویض و تعمیر ترانس کولر گازی
 • تعویض و تعمیرات بردها و مدارهای الکترونیکی کولرهای گازی
 • و سایر خدمات مرتبط با تعمیرات کولر گازی

سرویس کولر گازی شامل چه مواردی است؟

هر خدمتی که در راستای بهبود عملکرد کولر یا جلوگیری از آسیب های آتی ان انجام شود و نتوانیم آن را در دسته تعمیر کولر گازی جای دهیم، می تواند به عنوان خدمات مرتبط با سرویس کولر گازی نام برده شود. این سرویس ها شامل مواردی مانند: سرویس کامل کولرها، شستشوی کامل مدار کولر گازی، تکمیل شارژ گاز کولر و سایر موارد مشابه است.

تعمیر کولرگازی

چرا باید برای تعمیر کولر گازی به متخصصین مراجعه کنید؟

شما به دو دلیل ممکن است به یک متخصص تعمیر و سرویس کولر گازی نیاز پیدا کنید. به عنوان اولین دلیل می توان گفت که برای جلوگیری از ایجاد خرابی های پرهزینه در کولرهای گازی، بهتر است سالیانه اقدام به سرویس دوره ای آن ها نمایید و دومین دلیل آن است که  عدم توجه به این مورد و یا استفاده نادرست از کولر گازی می تواند به این وسیله آسیب برساند و در چنین وضعیتی، مراجعه به یک تعمیرکار کولر گازی امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

ممکن است بپرسید که آیا این امکان وجود دارد که خودتان در خانه سرویس کولر گازی را انجام دهید؟ در این باره باید به شما بگوییم که این وسایل سرمایشی، دارای بخش های متنوع بسیاری هستند که عدم  وجود دانش کافی در مورد آن ها، می تواند در  هنگام تعمیرات کولر گازی توسط افراد فاقد صلاحیت، باعث تشدید مشکل شده و به جای رفع مشکل، سبب بروز خسارت های جبران ناپذیری شود، به همین دلیل است که توصییه می شود، این کار را تنها به متخصصین تعمیر سیستم های سرمایشی تهویه گستر راگا بسپارید.

به چه علت توصیه می کنیم سرویس کولر گازی خود را به شرکت ما واگذار کنید؟

ما در تهویه گستر راگا، از حضور بهترین متخصصان سرویس تاسیسات و افراد باتجربه و متبحر تعمیر کولر گازی بهره می بریم، اما این تنها مزیت کاری ما در ارائه خدمات به شما نخواهد بود. بزرگترین امتیاز سپردن پروژه های تعمیر و سرویس کولر گازی و سرویس این دستگاه به ما فراهم کردن شرایطی ایده آل جهت راحتی هرچه بیشتر شما و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

خدمات ویژه ما در زمینه تعمیر کولر گازی شامل چه مواردی است؟

بهره وری از بهترین و ماهر ترین تعمیرکاران و نصاب های کولر گازی در سطح تهران، این امکان را برای ما فراهم آورده است، که بهترین خدمات سرویس و تعمیر کولرهای گازی را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دهیم.به عنوان برخی از ویژگی های منحصر به فرد همکاری با شرکت ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تضمین کیفیت خدمات انجام شده
 • انجام تعمیر کولر گازی با ضمانت
 • امکان خدمت رسانی در اسرع وقت به دلیل استقرار تعمیرکاران در نقاط مختلف شهر تهران
 • امکان پذیرش پروژه های اورژانسی به صورت 24/7 (تمام ساعات روز در تمامی روزهای هفته)
 • انجام خدمات تخصصی تعمیر و سرویس کولر گازی در محل

سرویس کولر گازی

آیا سرویس کولر گازی نیز شامل این موارد می شود؟

گرچه سرویس دوره ای کولر گازی باید همه ساله توسط متخصصین انجام شود، اما با این وجود، نمی توان این دسته از خدمات را در دسته موارد اورژانسی  قرار داد. به همین دلیل، بر خلاف سایر موارد ذکر شده در بخش قبل،سرویس های غیر ضروری و ساده به صورت 24 ساعته قابل انجام نخواهند بود.

منظور از تعمیر کولر گازی با ضمانت چیست؟

منظور از تعمیر کولر گازی با ضمانت این است که ما خدمات ارائه شده از سوی شرکت خود را تضمین می کنیم و در راستای جلب اعتماد و اطمینان خاطر شما از این امر، یک ضمانت نامه کتبی محتوی جزئیاتی همچون تاریخ، مدت ضمانت و نوع خدمت را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

ثبت سفارش تعمیر کولر گازی به چه روش هایی انجام می شود؟

اگر قصد ثبت سفارش و درخواست مراجعه یکی از سرویسکاران ما به منظور تعمیر کولر گازی خود را دارید، باید به شما بگوییم که ما جهت راحتی حال شما عزیزان، روش های مختلفی را در نظر گرفته ایم.  بدون شک یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های ثبت درخواست اعزام نصاب و تعمیرکار کولر گازی، استفاده از تماس تلفنی است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد زمانی که به دنبال چنین خدمتی هستند، عبارت ” شماره تلفن تعمیرات کولر گازی” را جستجو می کنند. در این روش، شما می توانید به سادگی از مشاوره ما نیز بهره مند شوید و به این ترتیب فرایند کار با سرعت بیشتری نیز جلو خواهد رفت.علاوه بر تماس تلفنی،شرکت ما برای دسترسی راحت تر شما راه های دیگری هم درنظر گرفته است که عبارت اند از:

 • برقراری تماس تلفنی به منظور اعزام تعمیرکار کولرهای گازی
 • درج درخواست با استفاده از فرم تماس با ما
 • ارسال پیام به پشتیبانی آنلاین از طریق واتز اپ و سایر روش های ارتباطی

تعمیر کولر گازی

هزینه و قیمت تعمیر کولر گازی چگونه تعیین می گردد؟

هنگامی که سخن از تعمیرات به میان می آید، می توان هزینه نهایی را به دو بخش هزینه مواد و قطعات تعویضی و اجرت دریافتی جهت ارائه خدمات تقسیم بندی کرد. این امر در مورد تعمیر کولر گازی هم صادق است و درباره سرویس کولرهای گازی باید گفت که قیمت سرویس، در صورت عدم نیاز به قطعات و یا شارژ کولر گازی ، فقط شامل اجرت المثل خواهد بود.

هزینه و قیمت تعمیر کولر گازی چقدر است؟

از آنجایی که خرابی های کولر گازی می تواند از موارد و علل مختلفی نشات بگیرد، نمی توان رقمی ثابت و مشخص را به عنوان هزینه تعمیر کولر گازی تعیین و معرفی نمود. با این وجود هزینه برخی از خدمات مرتبط با تعمیر کولر در سال 1399 به شرح جدول زیر است:

همچنین وجود عواملی مانند مدل های مختلف کولر گازی،و تنوع در نوع دستگاه می توانند در تعیین قیمت و هزینه تعمیر کولر گازی موثر باشند . برای مثال ممکن است هزینه تعمیر کولر گازی پنجره ایبا هزینه لازم برای سرویس کولر گازی ایستاده متفاوت باشد.

هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟

سرویس کولر گازی زیر مجموعه ای از خدمات تعمیرات کولر گازی است. به صورت کلی ،این خدمات را می توان به دو روش سرویس های جنرال و سرویس های موردی انجام داد که هزینه و قیمت آن می تواند بسته به مدل کولر گازی متفاوت باشد. خدماتی که در این دسته بندی جای می گیرند شامل موارد زیر هستند:

 • سرویس کولر گازی ال جی
 • سرویس کولر گازی سامسونگ
 • سرویس کولر گازی هایسنس
 • سرویس کولر گازی وست پوینت
 • سرویس کولر گازی شارپ
 • و سایر برندها نظیر :او جنرال، گرین، تی سی ال، آکس، هیتاچی، هیوندای و غیره

شارژ گاز کولر گازی و تعمیر کمپرسور

 

فرآیند انجام خدمات توسط تعمیرکاران شامل چه مراحلی است؟

هنگامی که سخن از انجام خدمات فنی و تاسیساتی به میان می آید،ممکن است با دو حالت مواجه شویم که این حالت  ها درباره تعمیر کولر گازی هم صدق می کند.

حالت اول

حالت اول مربوط به زمانی است که شما از مشکل کولر گازی و خرابی آن اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که دقیقاً به چه خدماتی از سوی سرویسکار کولر گازی احتیاج دارید. در این حالت فرآیند ارسال متخصصین برای سرویس کولر گازی شامل مراحل زیر است:

 • ثبت درخواست ارسال تعمیرکار از طرف شما
 • صدور پیش فاکتور از طرف مجموعه ما
 • دریافت تائیدیه از شما
 • ارسال متخصص
 • انجام خدمات مورد نیاز
 • پیگیری از طرف تیم پشتیبانی مجموعه برای حصول اطمینان از انجام خدمات به نحو احسن

حالت دوم

حالت دوم مربوط به  زمانی است که طی آن شما نمی دانید که برای رفع مشکل سیستم سرمایشی یا همان کولر گازی خود به چه خدماتی احتیاج دارید. در این شرایط فرایند تعمیر کولر گازی شامل مراحل زیر است:

 • تهیه یک پیش قرارداد و ارسال آن برای شما
 • ارسال یکی از متخصصین برای بررسی دقیق نیازهای شما
 • اعلام لیست نیازها به شرکت توسط تعمیرکار کولر گازی
 • تعیین قیمت خدمات مورد نیاز و دریافت تائیدیه از شما
 • بررسی درخواست های جانبی شما
 • شروع فرایند تعمیرات

اعزام تعمیرکار کولر گازی

پاسخ این سوال بله است. در واقع هر تعمیرکار کولر گازی، برای اینکه بتواند خدمات سرویس مورد نظر را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند، باید تسلط کامل و کافی به نحوه نصب و راه اندازی کولرهای گازی داشته باشد و به همین دلیل، تمامی کارمندان ما،علاوه بر تعمیر و سرویس کولر گازی ، به فرآیند صفر تا صد نصب کولر گازی  هم تسلط داشته و تعمیر کولر گازی تنها خدمت قابل ارائه توسط آن ها نخواهد بود.

تعمیر کولر گازی با ضمانت به چه نحوی انجام می شود؟

تمامی سرویس های ما، از جمله تعمیر کولر گازی و سرویس آن، شامل ضمانت نامه کیفی انجام کار هستند. این سرویس ها با بالاترین کیفیت در بهترین زمان ممکن انجام شده و بهره بردن از حضور متخصصین توانمند در کنار ابزار و قطعات جانبی با کیفیت، می تواند این اطمینان را به شما بدهد، که تا مدت ها می توانید از این وسیله سرمایشی به بهترین نحو استفاده کنید. ما در زمان اتمام پروژه یک کارت شامل زمان دقیق انجام خدمت، مدت گارانتی و سایر جزئیات در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شرح تعمیراتحداقل قیمت(تومان)حداکثر قیمت(تومان)
سرویس کامل کولرگازی200000250000
شارژ کامل گاز کولرگازی بدون هزینه گاز100000110000
شستشوی کامل مدار کولرگازی با احتساب هزینه گاز250000260000
تعویض کمپرسور کولرگازی با شارژ18000001900000
شارژ روغن کمپرسور کولرگازی150000160000
تعمیر نشتی کولرگازی و وکیوم کامل200000250000
رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولرگازی150000160000
تعمیر لوله های رفت و برگشت کولرگازی150000160000
تعویض فیلتر درایر200000210000
تعویض خازن کولرگازی با تست خازن ( با احتساب هزینه تعمیرات و جنس)350000400000
تعمیرات و تعویض قطعات یونیت داخلی کولرگازی150000200000
تعویض برد الکترونیکی کولرگازی400000420000
تعویض بلوور یونیت داخلی کولرگازی250000270000
تعمیر یا تعویض ترانس برد کولرگازی150000180000
تعویض سنسور یونیت داخلی کولرگازی7000090000
تعویض شیر برقی کولرگازی300000320000
تعویض کنتاکتور کولرگازی100000110000
تعویض لوله مویی کولرگازی250000260000
تعویض شیر رفت و برگشت کولرگازی (اجرت تعمیر بدون احتساب هزینه جنس)150000160000
تعویض مهره لوله رفت و برگشت70000

چنانچه به توضیحات بیشتری در رابطه با هزینه و قیمت تعمیر کولر گازی احتیاج دارید، کافی است با شماره های موجود تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید