تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت و سرویس آن، امری تخصصی و نیازمند مهارت و دانش کافی است. اگر می خواهید از خدمات فوری در زمینه تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت بهره مند شوید، باید بدانید که ما برای همین کار اینجا هستیم. ضمناً لازم است بدانید که ما این خدمت را، در شهر تهران، به صورت 24 ساعته برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

برای آشنایی بیشتر با این سیستم سرمایشی و کسب اطلاعات کافی در مورد فرایند، قیمت و هزینه تعمیر داکت اسپلیت ، این مطلب را تا انتها بخوانید.

داکت اسپلیت چیست؟

یکی از متداول ترین سیستم های تهویه منازل داکت اسپلیت می باشد که شباهت بسیار زیادی با کولر گازی ( اسپلیت ) دارد . این سیستم به شما این اجازه را میدهد که میزان گرما و سرمای هوای اتاق و یا فضاهای منفرد را کنترل کنید . سیستم های داکت اسپلیت متشکل از یک کمپرسور / کنداسور در فضاهای باز و یک  واحد هواساز داخلی ( اواپراتور ) می باشند . در واقع تعمیر داکت اسپلیت شامل تعمیرات این دو بخش و اتصالات آن ها می باشد.

تفاوت داکت اسپلیت و اسپلیت در چیست؟

اسپلیت و داکت اسپلیت از شباهت های بسیاری برخوردار هستند و به همین دلیل خیلی از افراد این دو سیستم را یکی میدانند اما بین این دو دستگاه تفاوت هایی وجود دارد برای مثال: کولر های داکت اسپلیت به کولر های اسپلیت کانالی معروف اند و بیشتر در سقف های کاذب کانال کشی شده نصب میشوند ولی اسپلیت ها به شکل های ایستاده ، سقفی و… معرفی شده اند. داکت اسپلیت هیچ کنترلی برای تنظیم دمای محیط خاصی را ندارد مثلا اشپزخانه ، اتاق خواب و پذیرایی به یه اندازه سرد میشود و قابلیت تنظیم به صورت جداگانه را ندارد که این جزو معایب داکت اسپلیت ها به شمار می آید.یکی دیگر از تفاوت های این دو سیستم  از نظر میزان و توان خنک سازی محیط باید گفت که داکت اسپلیت از توانایی کم تری نسبت به اسپلیت ها برخوردار است.

تعمیر داکت اسپلیت در تهران

تعمیر داکت اسپلیت شامل چه مواردی است؟

استفاده نادرست و سرویس نکردن دوره ای دستگاه ها باعث خرابی هر دستگاهی خواهد شد ، داکت اسپلیت ها نیز مانند هر دستگاه دیگر در زمان خرابی نیاز به تعمیر اصولی دارد . در تعمیر داکت اسپلیت ابتدا باید به شناسایی خرابی پرداخت ، سپس لوازم و قطعات لازم را تهیه کرد و به تعمیر آن پرداخت . شرکت تهویه گستر راگا در این زمینه سابقه ی درخشانی داشته که میتواند شما را در زمینه تعمیر داکت اسپلیت ها همراهی کند .

سرویس داکت اسپلیت شامل چه مواردی است؟

برای جلوگیری از خرابی های احتمالی، هر دستگاه تهویه مطبوعی نیاز به سرویس های دوره ای دارد ، سرویس داکت اسپلیت یکی از فعالیت های مهم برای جلوگیری از خرابی ها و مشکلات خواهد بود . سرویس داکت اسپلیت شامل از بین بردن رسوبات ، تعویض قطعات فرسوده، شست و شوی دستگاه، تنطیمات برد و بازدید سیم کشی های برق می باشد .

چرا باید تعمیر داکت اسپلیت را به افراد ماهر سپرد؟

تعمیر داکت اسپلیت یکی از فعالیت هایی است که شاید خیلی از افراد قادر به انجام آن باشند اما به چه قیمت؟

تعمیر داکت اسپلیت به صورت کاملا اصولی و تخصصی باعث جلوگیری از خرابی هالی مجدد و اطمینان خاطر بدون ترس از هزینه های بیش از حد خواهد شد ، به همین دلایل است که میگوییم بهتر است تعمیرات و سرویس دستگاه داکت اسپلیت خود را به افراد ماهری همچون متخصصان مجموعه تهویه گستر راگا بسپارید تا با ارائه بهترین خدمات و ضمانت از کار انجام شده با خیالی اسوده بیشترین بهره را از دستگاه تهویه هوای خود ببرید.

مزیت تهویه گستر راگا در زمینه تعمیر داکت اسپلیت نسبت به سایر رقبا چیست؟

همان طور که تا به امروز شاید متوجه آن شده باشید شرکت تهویه گستر راگا دارای مزیت های زیادی می باشد ولی اگر بخوایم یکی از بارز ترین مزیت این  مجموعه را بگوییم میتوانیم به ارائه دادن ضمانت نامه در مقابل خدمات ارائه شده اشاره کرد . بله همان طور که متوجه شدین شرکت تهویه گستر راگا برای جلب رضایت و اسودگی شما کارگزاران عزیز تمامی فعالیت های خود را با اطمینان از کیفیت ارائه شده ، ضمانت می کند.

داکت اسپلیت

خدمات ویژه ما در زمینه تعمیر کولر داکت اسپلیت شامل چه مواردی است؟

استفاده از بهترین و ماهر ترین تعمیرکاران و نصاب های متخصص راه اندازی داکت اسپلیت در سطح تهران، این امکان را برای ما فراهم آورده است، که بهترین خدمات سرویس و تعمیر داکت اسپلیت را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. برخی از ویژگی های منحصر به فرد سپردن کار به شرکت ما شامل موارد زیر هستند:

 • تضمین کیفیت خدمات انجام شده
 • انجام تعمیر داکت اسپلیت با ضمانت
 • امکان خدمت رسانی در اسرع وقت به دلیل استقرار تعمیرکاران در نقاط مختلف شهر تهران
 • امکان پذیرش پروژه های اورژانسی به صورت 24/7 (تمام ساعات روز در تمامی روزهای هفته)
 • انجام خدمات تخصصی سرویس داکت اسپلیت در محل

آیا سرویس داکت اسپلیت نیز شامل این موارد می شود؟

بله . علاوه بر سرویس داکت اسپلیت ها ، تمامی تعمیرات و نصب داکت اسپلیت ها نیز شامل موارد گفته شده می شود .

ثبت سفارش تعمیر داکت اسپلیت به چه روش هایی انجام می شود؟

اگر می خواهید برای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری خود از خدمات نصب، سرویس و تعمیر داکت اسپلیت مجموعه تهویه گستر راگا استفاده کنید، بهتر است بدانید که این مجموعه دارای یک پروسه منظم و از قبل تعیین شده می باشد که باعث افزایش سرعت و کیفیت در خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود .

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به سنجش نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل کار شما اعزام خواهند نمود .

هزینه و قیمت تعمیر داکت اسپلیت چگونه تعیین می گردد؟

تعمیر داکت اسپلیت رقم ثابتی نخواهد داشت و بسته به نوع و ابعاد پروژه، تعداد نیرو و مدت زمان مورد نیاز برای پیاده سازی فرایند نصب و همچنین پییچیدگی ها و محدودیت های برخی از پروژه های خاص می تواند از یک عدد ثابت قدری کمتر یا بیشتر باشد. در واقع قیمت نهایی برای تعمیر داکت اسپلیت را، تنها پس از بررسی ابعاد پروژه می توان تعیین نمود.

هزینه و قیمت تعمیر داکت اسپلیت چقدر است؟

این بخش به زودی تکمیل می شود.

قیمت سرویس داکت اسپلیت چقدر است؟

این بخش به زودی تکمیل می شود.

تعمیر داکت اسپلیت در تهران

فرآیند انجام خدمات مرتبط داکت اسپلیت توسط تعمیرکاران ما شامل چه مراحلی است؟

هنگامی که سخن از انجام خدمات فنی و تاسیساتی به میان می آید، به طور کلی، دو وضعیت ممکن وجود خواهد داشت و این در مورد تعمیر داکت اسپلیت نیز صدق می کند. این دو وضع احتمالی موجود شامل موارد زیر هستند:

حالت اول

حالت اول مربوط به وضعیتی است که طی آن شما از مشکل داکت اسپلیت و خرابی آن اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که دقیقاً به چه خدماتی از سوی سرویسکار داکت اسپلیت احتیاج دارید. در این حالت فرآیند ارسال متخصصین برای سرویس این سیتسم سرمایشی شامل مراحل زیر است:

 • ثبت درخواست ارسال تعمیرکار از طرف شما
 • صدور پییش فاکتور از طرف مجموعه ما
 • دریافت تائیدیه از شما
 • ارسال متخصص
 • انجام خدمات مورد نظر
 • پیگیری از طرف تیم پشتیبانی مجموعه برای حصول اطمینان از انجام خدمات به نحو احسن

تعمیر داکت اسپلیت با ضمانت

حالت دوم

حالت دوم مربوط به وضعیتی است که طی آن شما نمی دانید که برای رفع مشکل این سیستم سرمایشی یا همان داکت اسپلیت خود به چه خدماتی احتیاج دارید. در این شرایط فرایند تعمیر اسپیلت داکتی شامل مراحل زیر است:

 • تهیه یک پیش قرارداد و ارسال آن برای شما
 • ارسال یکی از متخصصین برای بررسی دقیق نیازهای شما
 • اعلام لیست نیازها به شرکت توسط تعمیرکار داکت اسپلیت
 • تعیین قیمت خدمات مورد نیاز و دریافت تائیدیه از شما
 • بررسی درخواست های جانبی شما
 • شروع فرایند تعمیرات

بله. نصب، سرویس و تعمیر داکت اسپلیت از جمله خدمات مجموعه تهویه گستر راگا می باشد. خدمات رسانی و داشتن کادر متخصص و مجرب این مجموعه در سرویس و تعمیر داکت اسپلیت ها موجب رضایت شما عزیزان خواهد شد . شما می توانید برای دریافت خدمت مذکور به صفحه نصب داکت اسپلیت مراجعه نمایید.

تعمیر داکت اسپلیت با ضمانت به چه نحوی انجام می شود؟

یکی از مزیت های این مجموعه ، ارائه ضمانت نامه به شما عزیزان خواهد بود. مجموعه تهویه گستر راگا با ارائه بهترین خدمات و با به همراه داشتن کادری متخصص و مجرب از خدمات خود اطمینان خاطر داشته و با اعتماد به نفس کامل از فعالیت خود تمامی خدمات  صورت گرفته در زمینه تعمیر داکت اسپیلت، نصب و یا سرویس آن توسط این مجموعه را ضمانت میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید