تعمیر فن کویل

تعمیر فن کویل

خدمات نگهداری و تعمیر فن کویل شامل سرویس های لازم جهت فراهم سازی شرایط عملکرد صحیح و مناسب فن کویل با حداکثر بهره وری است. تعمیر فن کویل حتماً باید توسط متخصصین توانمند انجام شود. فراموش نکنید که برخی از قطعات فن کویل بسیار حساس بوده و در صورت دستکاری توسط تعمیرکاران فاقد صلاحیت می تواند به خرابی های پیچیده تر و پر هزینه تر ختم شود.

تعمیر فن کویل شامل چه مواردی است؟

فن کویل یک سیستم سرمایشی متشکل از بخش های مختلف است. این نوع سیستم ها به دلیل پیچیدگی و وجود اجزای مختلف و گاهاً به دلیل عدم پیاده سازی صحیح نقشه یا استفاده نادرست، دچار مشکل و خرابی می شوند. خرابی فن کویل می تواند در بخش های مختلف دستگاه رخ دهد و محل و نوع خرابی بر فرایند تعمیر فن کویل تاثیر گذار خواهد بود. تعمیرات مرسوم و معمول فن کویل ها شامل موارد زیر هستند:

 • تعمیر ترموستات فن کویل
 • تعمیر بخش خنک کننده
 • تعمیر فن ها
 • تعمیر برد مرکزی
 • تعمیر بلور
 • رفع آبریزی فن کویل
 • اسید شویی بخش هایی از فن کویل
 • تعمیر دینام فن کویل
 • و سایر موارد مرتبط با تعمیرات فن کویل در محل

تعمیرکار درحال تعمیر فن کویل در تهران

انواع فن کویل کدامند؟

اگر بخواهیم فن کویل ها را به دسته بندی های مختلفی تقسیم نماییم می توانیم از دو فاکتور برند و نوع عملکرد به عنوان معیارهای دسته بندی استفاده نماییم. انواع فن کویل از نظر عملکرد شامل موارد زیر هستند:

 • فن کویل دیواری : این نوع از فن کویل ها ظاهری شبیه به اسپلیت داشته و تنها تفاوت آن استفاده از سیستم سرمایش مرکزی است.
 • فن کویل سقفی زمینی : این دسته از فن کویل ها، خود نیز به چند زیر گروه دیگر، به شرح زیر تقسیم می شوند.
  • بالازن
  • پایین زن
  • روکار
  • توکار
 • فن کویل کاستی : از ویژگی های این نوع فن کویل می توان به استفاده از لوله ها و انشعابات در داخل سقف اشاره کرد ، همچنین به دلیل چهار جهته بودن خروجی های هوا امروزه دارای طرفدار های بیشتری بوده و کاربردی تر خواهد بود.

سرویس فن کویل شامل چه مواردی است؟

از خدمات سرویس فن کویل ها  میتوان به بازدید، بررسی، شناسایی ایرادات، رفع خرابی ها، تعویض قطعات فرسوده، بررسی سیم کشی های برق، شست وشو دستگاه، از بین بردن رسوبات و در صورت نیاز تعمیر فن کویل ها اشاره کرد که شرکت تهویه گستر راگا تمامی این خدمات را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت ممکن به شما عزیزان ارائه می دهد .

چرا باید برای تعمیر فن کویل به متخصصین مراجعه کنید؟

خدماتی همچون نصب، سرویس و تعمیر فن کویل ها به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن فعالیت نیاز به کادری مجرب و ماهر در زمینه تاسیسات و تعمیرات اصولی و با کیفیت دارد . برای اطمینان خاطر و جلو گیری از ایجاد هزینه های اضافه برای تعمیرات دوباره دستگاه بهتر است این خدمات را به افرادی ماهر بسپارید.

تعمیر فن کویل

به چه علت توصیه می کنیم تعمیر فن کویل خود را به ما واگذار کنید؟

همانگونه که توضیح داده شد بهتر است در هنگام بروز مشکل در سیستم تهویه فن کویل ها، خدمات مورد نیاز را به افرادی ماهر بسپارید که در این زمینه شرکت تهویه گستر راگا با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه تعمیرات فن کویل ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود .

خدمات ویژه ما در زمینه تعمیر فن کویل شامل چه مواردی است؟

این مجموعه برای حفظ رضایت شما کارگزاران و جذب اطمینان شما ، خدمات با کیفیت خدمات ویژه ای برای شما عزیزان فراهم نموده که از جمله مهم ترین آن ارائه ضمانت نامه معتبر می باشد . شرکت تهویه گستر راگا در زمینه نصب، سرویس و تعمیر فن کویل با اطمینان از فعالیت های خود به شما این ضمانت را میدهد که میتوانید بهترین بهره را از سیستم تهویه خود برده و از خرج هزینه های اضافه خلاص شوید .

 

تعمیر فن کویل

ثبت سفارش تعمیر فن کویل به چه روش هایی انجام می شود؟

ما در مجموعه تهویه گستر راگا برای حفظ رضایت و تسریع در امور سفارش خدمات  تعمیر فن کویل مراحل ثبت سفارش را به صورت کاملا برنامه ریزی شده و یک سیکل کاملا از قبل تهیه شده برای شما فراهم اورده ایم تا در کوتاه ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما کارگزاران محترم باشیم .

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه از جانب شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل مورد نظر شما اعزام خواهند نمود.

هزینه و قیمت تعمیر فن کویل چگونه محاسبه می شود؟

در زمینه براورد هزینه برای تعمیر فن کویل ها نمیتوان هزینه و قیمت دقیقی را بیان کرد، زیرا که بیان هزینه های تعمیر فن کویل ها به عواملی همچون نوع دستگاه، مدل، ظرفیت و قدرت، نوع خرابی، قطعات تهیه شده و خدمات انجام شده بستگی دارد .

هزینه و قیمت تعمیر فن کویل چقدر است؟

برای براورد هزینه در رابطه با تعمیر فن کویل ها شما میتوانید با بیان توضیحاتی در رابطه با خرابی دستگاه و یا بازدید کارشناسان شرکت تهویه گستر راگا از هزینه های احتمالی آگاه شوید.

قیمت سرویس فن کویل چقدر است؟

این قسمت به زودی تکمیل خواهد شد.

سرویس، نگهداری و تعمیر فن کویل

فرآیند انجام خدمات توسط تعمیرکاران ما شامل چه مراحلی است؟

شرکت تهویه گستر راگا برای سهولت و تسریع در امور خدماتی به کارگزاران تمامی مراحل را به صورت برنامه ریزی شده شامل بازدید و طرح نقشه اولیه، کارشناسی و تشخیص خطاها، خرید لوازم و قطعات مناسب و در اخر عملیات نصب، تعمیر و یا سرویس سیستم های تهویه مطبوع در اختیار شما عزیزان می گذارد.

بله. تمامی خدمات تاسیساتی، سرمایش و گرمایش، نصب و تعمیرات تمامی دستگاه ها از جمله فن کویل ها با بالاترین کیفیت ممک، سرویس و تعمیر نگهداری دستگاه های تهویه مطبوع و … توسط شرکت تهویه گستر راگا در سریع ترین زمان انجام خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات در مورد این خدمت می توانید به صفحه نصب فن کویل مراجعه نمایید.

تعمیر فن کویل با ضمانت به چه نحوی انجام می شود؟

همانگونه که توضیح داده شد، یکی از مزیت های شرکت تهویه گستر راگا، ارائه برگ ضمانت به شما کارگزاران می باشد. این مجموعه برای حفظ اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان با اطمینان خاطر از تمامی خدمات انجام شده، ارائه برگ ضمانت به شما می باشد. شرکت تهویه گستر راگا متشکل از کادری مجرب و متخصص می باشد که تمامی خدمات را با کیفیت خاص و با بهترین لوازم و قطعات در کوتاه ترین زمان تقدیم خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید