تعمیر پکیج : سرویس و تعمیر قطعات انواع پکیج با بهترین قیمت

پکیج ها، امروزه همان نقشی را بر عهده دارند که پیشتر در آپارتمان ها و مجتمع ها بر عهده موتورخانه بود و به دلیل فعالیت دائمی این وسیله، خرابی آن ها در برخی موارد امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است. چنانچه این سیستم گرمایشی دچار مشکل شود، باید رفع مشکل را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید، زیرا تعمیر پکیج امری کاملاً تخصصی است.

تعمیر پکیج : سرویس و تعمیر قطعات انواع پکیج با بهترین قیمت

چرا باید  برای تعمیر پکیج به افراد متخصص مراجعه کنیم؟

انواع پکیج های دیواری و زمینی با هدف تامین آب گرم مورد نیاز برای شستشو و همچنین آب گرم رادیاتور شوفاژ منازل یا ادارات در محل مورد نظر نصب می شوند. این وسایل، مشکلات و نقایص استفاده از موتور خانه نظیر صدای زیاد، اتلاف انرژی، مشاء بودن و سایر مشکلات موجود را رفع کرده و مهمتر ازهمه اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. در واقع، استفاده از پکیج می تواند سطح آسایش شما در زندگی را افزایش دهد. کارایی این وسیله به قدری بالا است که نمی توان هیچ خانه ای را بدون وجود پکیج یا جایگزینی مناسب برای آن محلی برای زندگی راحت نامید. اما چرا باید برای تعمیر پکیج به متخصصین و تعمیر کاران ماهر مراجعه کنیم؟ نکات زیادی وجود دارند که می توانیم از آن ها به عنوان پاسخ هایی برای این پرسش یاد کنیم، اما مهمترین آن ها این نکته است که سیستم پکیج منازل از اجزای بسیار مهم و حساسی تشکیل شده است.

پکیج از چه اجزایی تشکیل شده است؟

وقتی سخن از تعمیر پکیج به میان می آید، پیش از هرچیزی باید با بخش های مختلف این سیستم آشنا شویم تا بدانیم که این دستگاه از چه اجزایی تشکیل شده است. شناخت قطعات پکیج برای هر تعمیرکاری از ضروریات است و به همین دلیل توصیه می شود که هرگز تعمیر این وسیله را به سرویس کاران مبتدی یا کم تجربه نسپارید.

برخی از بخش های تشکیل دهنده پکیج شامل موارد زیر هستند:

 • برد پکیج: این قطعه وظیفه کنترل و صدور دستورات لازم برای سایر بخش ها را بر عهده دارد.
 • رله: این قطعه مکانیکی عملکردی مانند سوئیچ دارد.
 • ترانس تغذیه: از ترانس برای کاهش یا افزایش اختلاف پتانسیل استفاده می شود.
 • آی سی رگولاتور: این قطعه وظیفه کنترل نوسانات ناشی از تغییر اختلاف پتانسیل را بر عهده دارد.
 • فیوزها: فیوز وظیفه جلوگیری از آسیب به دستگاه در اثر اتصال کوتاه یا تغییر ناگهانی ولتاژ را بر عهده دارد.
 • وریستور: این قطعه که از جنس نیمه رسانا ساخته می شود، وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد.
 • و سایر قطعات پکیج

تعمیر پکیج توسط افراد غیر متخصص چه مشکلاتی را به وجود می آورد؟

عدم شناخت کافی قطعات توسط افراد مبتدی و بی تجربه در زمان تعمیر پکیج ها می تواند مشکلات متعددی را به وجود بیاورد. چنانچه تعمیرکار پکیج تسلط کاملی به نحوه عیب یابی و رفع عیب قطعات پکیج نداشته باشد، به جای تعمیر به تعویض قطعات پکیج روی خواهد آورد که این امر می تواند هزینه نهایی را افزایش دهد که بروز چنین چیزی به هیچ عنوان برای شما خوشایند نخواهد بود. علاوه بر این، استفاده از روش های غیر متعارف و غیر استاندارد در زمان تعمیر پکیج می تواند در دراز مدت به این وسیله آسیب بزند که در نهایت به بالا رفتن هزینه های کلی خواهد انجامید.

چه پکیج هایی را تعمیر می کنیم؟

ما در مجموعه خدمات تاسیسات تهویه گستر راگا، از حضور تعداد زیادی از بهترین تعمیرکاران پکیج و سایر سیستم های گرمایشی و سرمایشی بهره می بریم. حضور این تعمیرکاران ماهر، این امکان را برای ما فراهم کرده است که در زمینه خدمات تعمیر تولیدات برندهای زیر به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم:

 • تعمیر پکیج گلد ایران
 • تعمیر پکیج تاچی
 • تعمیر پکیج بوتان
 • تعمیر پکیج فریولی
 • تعمیر پکیج ال جی
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور و سایر برندها

آیا تعمیر قطعات پکیج نیز ممکن می باشد یا تعویض قطعات تنها راه است؟

تشخیص این امر به نوع خرابی و قطعه آسیب دیده بستگی دارد که در برخی از موارد می توان به جای تعویض قطعه به تعمیر آن پرداخت که به این نحو، هزینه نهایی کار تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد یافت. با این وجود چنانچه تعمیرکار در زمان تعمیر پکیج به این نتیجه برسد که تعمیر قطعه غیر ممکن است، یا هزینه ای بالاتر از تعویض قطعات پکیج به همراه خواهد داشت، تعویض را به عنوان روش مناسب تر انتخاب می کند.

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

هزینه تعمیر پکیج به مدل آن و قطعه دچار نقص بستگی دارد، با این وجود نرخ برخی از خدمات مرتبط با تعمیرات پکیج از پیش مشخص بوده و به شرح جدولی است که در قسمت زیر مشاهده می کنید.

جدول قیمت

نرخ تعمیر پکیج چگونه تعیین می شود؟

نرخ تعمیر پکیج و هزینه نهایی تعمیرات از دو فاکتور قطعات و مواد مصرفی و اجرت انجام خدمات نشات می گیرد. در واقع بسته به میزان خرابی ممکن است به تعویض یک یا چند قطعه یا تعمیر تعدادی از قطعات نیاز باشد، که هزینه نهایی کار با محاسبه مجموع قیمت این قطعات و نرخ ثابت اجرت هر خدمت محاسبه می شود.

فرایند ثبت درخواست خدمات تعمیر پکیج شامل چه مراحلی است؟

به طور کلی، فرایند ثبت درخواست تعمیر پکیج به دو صورت تلفنی و آنلاین برای شما عزیزان مقدور و ممکن است؛ اما فارغ از اینکه از کدام روش برای اینکار استفاده می کنید، بسته به وضعیت پیش آمده می توانید از دو روش کلی برای دریافت خدمات تعمیرات بهره ببرید که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

چنانچه از مشکل موجود در پکیج خود آگاه باشید و آن را در زمان درخواست ارسال تعمیرکار به ما اعلام کنید، همکاران ما در فاصله چند دقیقه، یک پیش فاکتور را برای شما ارسال خواهند کرد و در صورت دریافت تائیدیه از سوی شما، تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای انجام خدمات تعمیر پکیج در محل کار یا منزل شما حاضر خواهند شد.

در حالت دوم، چنانچه ندانید که مشکل موجود ناشی از چیست، برای تعیین هزینه تعمیر پکیج نیاز به حضور تعمیرکاران ما، جهت عیب یابی و تخمین هزینه ها وجود دارد. در چنین شرایطی فرایند سرویس پکج های دیواری و زمینی منازل شامل مراحل زیر است:

 1. ارسال کارشناس و متخصص تعمیرات انواع پکیج
 2. صدور پیش قرار داد
 3. تعیین تعهدات و شرح وظایف
 4. دریافت اطلاعات مربوط به درخواست خدمات اضافه از سوی شما
 5. اعلام هزینه
 6. انجام خدمات و تعمیر پکیج
 7. پیگیری همکاران ما، جهت اطمینان از انجام شدن خدمات مورد نیاز شما به نحو احسن.

بله، تعمیر انواع پکیج تنها خدمت قابل ارائه از سوی متخصصین فعال در مجموعه تهویه گستر راگا نخواهد بود و ما در زمینه نصب این وسایل نیز به فعالیت می پردازیم. چنانچه قصد دارید برای منزل یا محل کار خود پکیج نصب کنید، جهت اطلاع از هزینه و قیمت این خدمات می توانید به صفحه نصب پکیج مراجعه نمایید.

تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی را در چه نقاطی از تهران انجام می دهیم؟

متخصصین فعال در زمینه نصب و تعمیر پکیج در تهویه گستر راگا در نقاط مختلفی از شهر تهران مستقر شده اند. فرایند انجام خدمات مختلف در مجموعه ما به صورتی بهینه سازی شده است، که تعمیر کار در کوتاه ترین فاصله زمانی ممکن از زمان ثبت درخواست، در محل شما حاضر شود و خدمت مورد نیاز را به شما ارائه دهد. علاوه بر این، ما امکانی را فراهم آورده ایم که طی آن، می توانید در مواقع ضرورت و در شرایط اورژانسی از حضور فوری تعمیرکاران به منظور تعمیر پکیج بهره مند شوید. فعالیت ما هیچگاه متوقف نخواهد شد و ما به صورت 24 ساعته، در هر 7 روز هفته، به شما خدمت رسانی خواهیم کرد.

منظور از تعمیر پکیج به همراه ضمانت چیست؟

یکی دیگر از بزرگترین مزیت های دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات از سوی ما، امکان ارائه ضمانت نامه پس از انجام کار است. در واقع ما به حدی از کیفیت بالای کار و مهارت تعمیرکاران خود اطمینان داریم که خدمت انجام شده را تضمین کنیم. به همین دلیل، شما در پایان پروسه تعمیر پکیج، یک ضمانت نامه شامل نوع خدمت انجام شده، مدت و شرایط ضمانت را دریافت خواهید که بر اساس آن، چنانچه مجدداً مشکل ایجاد شده در وسیله مذکور مشاهده شود، می توانید با استفاده از آن، از خدمات پس از فروش ما بهره ببرید.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با ما
0
سوالی دارید؟ تجربه ای داشتید ؟ برای ما بنویسید !x