تعمیرات سیستم های سرمایشی

تعمیر سیستم های سرمایشی

امروزه هر یک از ما برای تامین هوای خنک محیط اطراف خود یکی از سیستم های سرمایشی را به کار می گیریم. با پیشرفته شدن تجهیزات و گسترش فناوری و اطلاعات، دستگاه هایی که برای فراهم کردن هوای خنک به کار گرفته می شوند، هر روز با تنوع بیشتری تولید و در بازار عرضه می شوند. سیستم های سرمایشی هم مانند سایر وسایل دیگر ممکن است بعد از گذشت مدتی استفاده  بی وقفه دچار خرابی شوند. عدم کارکرد صحیح این دستگاه ها باعث سلب آسایش و فراغت خاطر ساکنین می شود، بنابراین بهتر است به سرعت به رفع مشکل پیش آمده و تعمیر سیستم های سرمایشی بپردازید.

چرا تعمیرات سیستم های سرمایشی توسط افراد متخصص از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

از آنجایی که در فصول گرم سال تحمل گرما بسیار سخت است و می تواند روی عملکرد ما تاثیر بگذارد، در صورتی که وسیله سرمایشی ای که استفاده می کنیم دچار خرابی شود، باید در سریع ترین زمان ممکن به تعمیر آن بپردازید. هر یک از ما در محل  کار، منزل و سایر محیط هایی که رفت و آمد داریم از یک وسیله خاص جهت تامین هوای خنک بهره می گیریم. هر یک از این وسایل در طراحی، نحوه عملکرد و قطعات و اجزای به کار رفته در ساختار آنها با همدیگر تفاوت های فراوانی دارند که در صورت خرابی حتما باید توسط افراد متخصص تعمیر شوند.

از دیگر دلایلی که توصیه می شود حتما در تعمیر سیستم های سرمایشی از متخصصین باتجربه و حرفه ای بهره بگیرید، نقش این دستگاه ها در مهیا ساختن آرامش و راحتی می باشد زیرا در صورت خراب شدن و سپردن تعمیر آنها به افراد مبتدی و بی تجربه، نه تنها مشکل ایجاد شده رفع نمی شود، بلکه ممکن است سبب ایجاد خسارت های بیشتر و هزینه های بالاتر شود.

مجموعه ما چه خدماتی را در زمینه تعمیر سیستم های سرمایشی ارائه می دهد ؟

به طور کلی می توانیم سیستم های سرمایشی را به دو دسته مرکزی و مستقل تقسیم بندی کنیم. در انواع مرکزی آنها تمامی واحدهای موجود در ساختمان از یک سیستم به صورت مشاع بهره می گیرند اما در سیستم های مستقل هر از واحد از سازه برای خود به صورت مجزا از یک وسیله سرمایشی برای خود استفاده می کند. انواع سیستم های سرمایشی که مجموعه ما به تعمیر و سرویس آنها می پردازد عبارت اند از :

 • سرویس و تعمیر فن کوئل ها
 • تعمیر و رفع عیب کولر گازی
 • نگهداری و تعمیر انواع چیلرها
 • عیب یابی و رفع خرابی های داکت اسپلیت
 • بررسی و تعمیر کردن اسپلیت
 • تعمیر و سرویس برج خنک کننده چیلر و دیگر سیستم های سرمایشی

مجموعه ما در زمینه تعمیر سیستم های سرمایشی چه مزایایی ارائه می دهد ؟

مجموعه ما یکی از شرکت های فنی و مهندسی می باشد که در تمامی زمینه های سرویس و نگهداری تاسیسات و انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعالیت می کند. یکی  از دغدغه های مهم ما در تهویه گستر راگا، جلب رضایت شما عزیزان می باشد و به همین خاطر است که مزایایی را در ازای اعتماد شما در نظر گرفته ایم که شامل موارد زیر می شود:

 • بهره گیری از افراد متخصص و باتجربه
 • امکان مشاوره با کارشناسان حرفه ای
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته وو در تمام ساعات شبانه روز
 • ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران و حومه
 • اعزام تعمیرکار طی کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه
 • ارائه ضمانت نامه به مدت سه ماه

فرآیند درخواست اعزام تعمیرکار از مجموعه ما به چه شکل است ؟

برای اعزام تعمیرکار از مجموعه ما می توانید از دو طریق تماس تلفنی و پر کردن فرم درخواست خود را ثبت نمایید. جهت تماس با ما کافی است با یکی از شماره تلفن های درج شده در صفحه وب سایت ما تماس بگیرید یا از طریق پر کردن فرم موجود اقدام کرده و درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. بعد از دریافت اطلاعات ارسالی، کارشناسان ما آننها را بررسی کرده و براساس محل مورد نظرتان نزدیک ترین تعمیرکار را جهت حضور در محل اعزام می کند تا به عیب یابی و در نهایت تعمیر سیستم سرمایشی مورد استفاده توسط شما بپردازد.

×