مراکز تعمیر پکیج در غرب تهران

مراکز تعمیر پکیج در غرب تهران

استفاده از پکیج برای فراهم سازی آب گرم و گرمایش منزل، یکی از اصلی ترین متدهای این کار در دنیای امروزی و در ساختمان های مسکونی و اداری است. در این مطلب می خواهیم شما را با خدمات تعمیر پکیج در غرب تهران یا به عبارت دیگر ارسال تعمیرکار پکیج غرب تهران آشنا کنیم. ضمناً چنانچه قصد دارید سفارش خود را ثبت نمایید و به اطلاعات جامع و کامل تری احتیاج دارید، می توانید با استفاده از باکس زیر به صفحه تعمیرات پکیج مراجعه نمایید.

خدمت مرتبط:
تعمیر پکیج

این روزها اغلب خانه‌های شهر تهران دارای پکیج است. حتی شهرک‌هایی که زمانی موتورخانه وجود داشت و به صورت مرکزی گرمایش خانه و آب گرم تامین می‌شد، این روزها با گذاشتن کنتور های مجزا برای گرمایش و آب گرم از پکیج استفاده می‌کنند. نیاز به تعمیر پکیج در غرب تهران این روزها بیش از پیش افزایش پیدا کرده است از آنجایی مناطق شهرک نشین غرب تهران وسعت زیادی دارد و بخش بزرگی از این مناطق با نصب پکیج به خدمات سرویس نیاز پیدا کرده‌اند لازم است برای خدمات رسانی به این بخش پر جمعیت از تهران، خدمات تعمیر به صورت یکپارچه و متمرکز ارائه شود.

نیاز به تعمیر پکیج در غرب تهران دارید؟

خدمات تعمیر پکیج نیاز به تخصص و تجربه دارد. دوره‌های آموزشی برای تعمیر پکیج با توجه به نوع دستگاه و برندهای مختلف متفاوت است. تکنیک‌های تعمیر به صورت کلی ثابت است اما جزئیاتی در مورد هر کدام از دستگاه‎ها وجود دارد که نیاز به تخصص و تجربه برای تعمیر آن وجود دارد. بعلاوه کار تعمیرات تنها وابسته به تعمیرکار نیست بلکه تامین قطعات نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. بهتر است با مراکزی تماس بگیرید که در زمینه تامین قطعات و ارائه گارانتی معتبر برای قطعه مشکلی نداشته باشند. خوشبختانه با تولید گسترده پکیج‌های ایرانی، اغلب دستگا‌هایی که در خانه‌های شما استفاده می‌شود تولید داخل است و مشکلی از بابت تامین قطعات وجود ندارد. در صورتی که به تعمیر پکیج در غرب تهران احتیاج پیدا کردید، کافیست با تهویه گستر راگا تماس بگیرید و نزدیک‌ترین تعمیرکار ما به محل شما اعزام خواهد شد.

تعمیرکار پکیج غرب تهران

خدمات تعمیرات انواع پکیج دیواری در غرب تهران را می توان از دو منزل نوع یا مدل پکیج و محله مورد نظر در دسته های مختلفی قرار داد که برخی از آن ها به شرح زیر هستند.

تعمیر انواع پکیج دیواری در محله های غرب تهران

اگر بخواهید بدانید که سرویس تعمیر پکیج در غرب تهران، چه مناطقی را پوشش می دهد باید به شما بگوییم که محله های زیر در منطقه غرب تهران تحت پوشش این خدمات هستند:

 •  پونک
 • ستارخان
 • صادقیه 
 • جنت‌آباد 
 • شهر زیبا
 • شهران 
 • طرشت 
 • گیشا
 • چیتگر
 • شهرک اکباتان
 • تهرانسر 
 • آزادی
 • حصارک
 • فردوس
 • کن
 • وردآورد 

تعمیر پکیج در غرب تهران با توجه به نوع پکیج

انواع خدمات تعمیر پکیج های دیواری آب گرم در بخش های غربی شهر تهران با توجه به مدل پکیج شامل موارد زیر است:

 • تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران
 • تعمیر پکیج تاچی در غرب تهران
 • تعمیر پکیج گلدایران در غرب تهران
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران
جالب است بخوانید:
تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران
تعمیرات پکیج در غرب تهران

مراکز تعمیر پکیج در غرب تهران کدام مناطق را پوشش می‌دهد؟

غرب تهران وسعت زیادی دارد و جمعیت بالا و روز افزونی را در خود جای داده است. غرب تهران از چیتگر آغاز می‌شود تا شهرک اکباتان امتداد می‌یابد و از تهرانسر تا طرشت وسعت دارد و از طرفی صادقیه و فردوس و جنت آباد و آزادی و حصارک و ستارخان و توحید و کن و شهران را شامل می‌شود.

این مناطق پر است از شهرک‌های متعدد مانند شهرک فکوری و آپادانا و شهرک‌های متعدد منطقه تهرانسر و دهکده المپیک که خانواده‌های زیادی در این مناطق زندگی می‌کنند اغلب تامین گرمایش خانه‌ها و آب گرم به وسیله پکیج تامین خواهد شد. با توجه به وسعت این مناطق و جمعیت بالا، نیاز به تعداد بالای تعمیرکارانی وجود دارد که در همین مناطق مستقر باشند و پس از تماس شما به سرعت برای تعمیر پکیج در غرب تهران اعزام شوند. استقرار تعمیرکاران در مناطق نزدیک محل سکونت شما به معنای کاهش هزینه‌های رفت و آمد و کاهش زمان تلف شده است.

هزینه تعمیر پکیج در غرب تهران

هزینه‌های تعمیر پکیج بستگی به میزان خرابی دستگاه و برند دستگاه دارد که قطعات آن چه مقدار هزینه روی دست شما بگذارد. علاوه بر این مهم است که از خدمات معتبر و استاندارد استفاده کنید که از تعرفه مصرب بیش‌تر اخذ نکند. هزینه تعمیر پکیج پس از تماس با تعمیرکار و تشخیص ایراد دستگاه به شما اعلام خواهد شد و پس از آن کار تعمیرات شروع می‌شود.

کاهش هزینه‌های تعمیر پکیج در غرب تهران

مهم‌ترین نکته در زمینه کاهش هزینه‌های تعمیر آن است سرویس به صورت مستمر و مداوم انجام شود. هر ساله نیاز است که سرویسکار پکیج اعزام شود و با توجه به کیفیت آب منطقه که معمولا رسوب بالایی دارد، رسوب‌گیری انجام شود و عملکرد دستگاه را چک کند تا طول عمر قطعات افزایش پیدا کند. در صورتی که در این کار کوتاهی کنید، به سرعت شاهد خرابی قطعات خواهید بود که هزینه بالایی روی دستتان می‌گذارد. نکته دیگر در زمینه کاهش هزینه‌ها، استفاده از تعمیرکارانی است که نزدیک محل سکونت شما هستند. تعمیر پکیج در غرب تهران دارای مراکز مستقر در نقاط مختلف غرب تهران است که به شما این امکان را می‌دهد تا از خدمات نزدیک‌ترین تعمیرکار به منزل خود بهره‌مند شوید. نکته دیگر استفاده از تعمیرگاه‌های مجاز است. تعمیرگاه‌هایی که با نرخ مصوب کار می‌کنند و هزینه‌های اضافی از شما دریافت نمی‌کنند.

تعمیر پکیج در غرب تهران

برای تعمیر پکیج باید چه کنید؟

به طور کلی بهتر است اگر دانشی از تعمیرات پکیج ندارید نسبت به تعمیر اقدام نکنید. پیش از هر چیز تعمیرکاران آموزش می‌بینند که پکیج از چه قطعاتی تشکیل شده است. این قطعات شامل دو دسته مکانیکی و الکترونیکی است. قطعات الکترونیکی نیز خود به سه دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول بردهایی است که وظیفه آن‌ها کنترل دستورهایی است که ما به دستگاه می‌دهیم و این برد دستورها را آنالیز کرده و به اجرا در می‌آورد. دسته دوم قطعاتی است که از برد دستور می‌گیرد و با برق 220 ولت یا 110 ولت کار می‌کند. 

دسته سوم هر تغییری در دستگاه را به برد الکترونیکی گزایش می‌کند و برد با استفاده از علائم و ارورهایی این پیام‌ها را به شما اعلام می‌کند. پکیج شامل دو دسته تک مبدل و دو مبدل است که قطعات هر کدام از این دو نوع با هم تفاوت دارد. توجه داشته باشید که برای تامین قطعات فابریک هر برند باید با تعمیرگاه‌های مجاز تماس بگیرید. تعمیر پکیج در غرب تهران، شامل تیم‌های آماده‌ای هستند که به سرعت پس از اولین تماس شما برای تعمیرات اعزام خواهند شد. ضمناً اگر می خواهید دانش خود را در این باره بیشتر کنید و به منابع انگلیسی علاقه مند هستید بهتر است سری به سایت fixitclub بزنید.

مراکز تعمیر پکیج در غرب تهران

پکیج به طور کلی از بیش از 20 قطعه اصلی تشکیل می‌شود. قطعه اول پنل محفظه احتراق است. قطعه دوم فن دستگاه است و قطعه بعدی مبدل اصلی است. ترموستات حد نیز از قطعات اصلی به شمار می‌رود. قطعه پنجم درپوشی است که هوای تازه را تامین می‎کند. الکترودی وجود دارد که وظیفه جرقه زدن و تشخیص شعله را بر عهده دارد و قطعه نیز با عنوان جرقه زن  و برنر در دستگاه کار گذاشته می‌شود. قطعه نهم مربوط به پرشر سوئیچ آب است. شیر گاز و شیر تخلیه نیز از اجزای دیگر است و حسگر خروجی مدار گرمایش و مدار بهداشتی نیز در اغلب دستگاه‌های امروزی وجود دار.

فلومتر و فیلترهای مدار بهداشتی نیز نصب می‎شود و هر پکیج دارای پمپ است. یکی از قطعاتی که معمولا با آن سروکار دارید و هنگام خرابی و ارورهای متعدد معمولا آن را بازو بسته می‌کنید شیر خودکار هواگیری است. قطعه هفدهم را حسگر فشار آب شامل می‌شود. قطعه بعدی مربوط به منبع انبساط است. اتصالات دودکش نیز چندین قطعه را در خود جای داده است. همانطور که مشخص است، پکیج قطعات متعددی دارد که همگی آن‌ها در معرض خرابی هستند. با توجه به وجود حرارت و آب و بخار آب، احتمال زنگ زدگی، گرفتگی در اثر رسوب و یا ذوب شدگی بسیار زیاد است. تعمیر پکیج نیز کار تخصصی است و در صورتی که تجربه‌ای در این زمینه ندارید به هیچ عنوان برای تعمیر اقدام نکنید و با متخصصان تعمیر پکیج در غرب تهران تماس بگیرید.

به سرویس کار حرفه‌ای مستقر در غرب تهران برای تعمیر پکیج نیاز دارید؟

در نظر داشته باشید که دستگاه پکیج به شیر گاز، آب و برق همزمان سروکار دارد. هر سه می‌تواند عامل خطر باشد. به هیچ عنوان خودتان برای تعمیر اقدام نکنید. علاوه بر اینکه برای سلامت و ایمنی شما خطر خواهد داشت ، باز شدن قطعات و دستکاری شما ممکن است منجر به تخریب دستگاه شود. با مراکز تعمیر پکیج در غرب تهران تماس بگیرید. با توجه به نزدیک بودن محل استقرار تعمیرکاران نزدیک محل سکونت شما به سرعت پس از تماس تعمیرکار درب منزل است و کار تعمیرات انجام خواهد شد. مراکز تعمیر پکیج در غرب تهران تهویه گستر راگا آماده خدمات رسانی به شما با نرخ مصوب هستند و تعمیرکاران همواره سعی دارند تا با کاهش هزینه‌های تعمیرات، پرداختی شما را کاهش دهند تا با کمترین هزینه، با کیفیت‌ترین خدمات به شما عزیزان ارائه شود.

 1. تعمیر پکیج در غرب تهران چه مناطقی را پوشش می دهد؟

  خدمات تعمیر پکیج غرب تهران، مناطقی همچون سعادت آباد، شهرک غرب، مرزداران، پونک، جنت آباد، اکباتان، فردوس، آریا شهر، آزادی، تهرانسر ، کن، شهران، فرحزاد و سایر مناطق غرب تهران را تحت پوشش قرار می دهد.

 2. آیا خدمات اعزام تعمیرکار پکیج به غرب تهران، شامل هزینه ایاب و ذهاب است؟

  خیر، چنانچه قصد تعمر پکیج خود در غرب تهران را داشته باشید می توانید از خدمات بدون هزینه ایاب و ذهاب برخوردار شوید.

 3. اعزام اورژانسی تعمیرکار پکیج غرب تهران چه شرایطی دارد؟

  چنانچه قصد داشته باشید از خدمات اورژانسی تعمیرات پکیج در غرب تهران برخوردار شوید، می توانید این امر را در زمان سفارش به ما اطلاع دهید و با پرداخت ما به التفاوت از تعمیرات اورژانسی استفاده کنید.

فرهاد غلامی
فرهاد غلامی
متخصص سئو

من فرهاد غلامی، متخصص بهینه سازی وب سایت و مدیر سئو مجموعه تهویه گستر راگا هستم. با من همراه باشید و دانش خود را در زمینه تاسیسات مکانیکی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی افزایش دهید.


سوالی یا تجربه ای دارید بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید