وقتی سخن از تعمیر استخر به میان می آید، در بیشتر مواقع، منظور خدمات نگهداری و تعمیرات تاسیسات استخر منازل و مکان هایی نظیر ویلا و یا حتی مجموعه های ورزشی است. البته لازم است بدانید که این دسته از خدمات تنها به استخر محدود نخواهد شد و می تواند خدماتی مانند تعمیر و نگهداری جکوزی و بازسازی استخر را نیز در بربگیرد. با ما همراه باشید تا بیشتر با خدمات استخر آشنا شوید.

گالری تصاویر
قیمت ها

هزینه تعمیر استخر و نگهداری از جکوزی چقدر است؟

بسته به شرایط پیش آمده و مشکل ایجاد شده در استخر و همچنین بنابر گوناگونی وان های جکوزی و وجود آپشن های متفاوت در آن ها، جهت هزینه تعمیر استخر و نگهداری جکوزی نمیتوان مبلغ دقیقی را عنوان نمود. لازمه این کار بررسی ذقیق این بخش ها و یافتن مشکل و عیب ایجاد شده می باشد.

هزینه ساخت استخر چقدر است؟

به دلیل وجود ویژگی های بسیار متفاوت و همچنین تفاوت سلیقه در اشکال و انواع ساخت استخرها و کیفیت متریال به کار رفته در ساخت استخر و همچنین وجود معیارهای متفاوت در هنگام فرایند ساخت و راه اندازی استخر، نمی توان مبلغ دقیقی را برای ساخت استخر تعیین نمود.

شرح تعمیرات حداقل قیمت(تومان) حداکثر قیمت(تومان)
تعمیرات و سرویس تصفیه خانه استخر 150000 500000
تعویض پمپ تصفیه استخر 200000 400000
تعویض سیسلیس فیلتر شنی فلزی 700000 1400000
تعویض فیلتر شنی فلزی 800000 1600000
تعویض فیلترفایبرگلاس 650000 1200000
تعویض سیسلیس فیلتر شنی فایبرگلاس 500000 1500000
تعویض مبدل استخر 700000 1500000
اسیدشویی مبدل استخر 700000 1400000
تعویض صافی ورودی پمپ 250000 450000

چناچه می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت ها و نحوه انجام خدمات تعمیر استخر و جکوزی کسب کنید، می توانید با ما تماس بگیرید.

بیشتر آشنا شوید

تعمیر استخر شامل چه مواردی است؟

وقتی از واژه تعمیر استخر استفاده می کنیم، ممکن است به رنج مختلفی از خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری استخرها اشاره داشته باشیم. این خدمات می توانند شامل یک یا چند مورد از موارد زیر باشند:

  • نگهداری از تاسیسات استخرها
  • رنگ آمیزی استخر های سیمانی
  • کاشی کاری یا ترمیم کاشی کف و جداره های استخر
  • تعمیر پمپ آب استخر
  • تعمیر سیستم تصفیه آب استخر
  • تعمیر لوله کشی آب استخر
  • رفع ایرادهای موجود در سیستم تخلیه استخرها
  • تعمیر جکوزی
  • تعمیر استخر، ویلا، باغ و استخر سر پوشیده منازل

نگهداری آب استخر

تعمیر استخر به چه منظور انجام می شود؟

همانطور که می توانید حدس بزنید، این کار با هدف رفع خرابی ها و ایرادات موجود در استخرها به انجام می رسد. البته باید بدانید که این تنها هدف از تعمیرات تخصصی استخرها نیست و مواردی همچون سرویس تاسیسات استخر با هدف افزایش عمر تجهیزاتی همچون پمپ استخر، لوله کشی ها و سایر تجهیزات موجود به انجام می رسند. اقدامات مرتبط با تعمیر استخر می تواند به افزایش کیفیت استفاده از این ابزار ختم شود و در برخی موارد نیز، استخرهای بدون استفاده را کاملاً برای استفاده شما آماده سازد.

تعمیر و نگهداری استخر

منظور از تعمیرات تاسیسات استخر چیست؟

تعمیر استخر بییشتر به مواردی همچون عیب یابی و تعمیر پمپ استخر ، رفع عیب سیستم تخلیه آب استخر، تعویض لوله های آب پوسیده و مواردی نظیر عدم کارکرد صحیح سیستم تصفیه آب و سیستم آب گرم استخرها است. در واقع نقص در عملکرد هر کدام از این بخش ها می تواند بر کارکرد صحیح سیستم تاثیر بگذارد و استخر را به جزئی بلا استفاده در خانه یا ویلای شما تبدیل کند. البته لازم به ذکر است که این امر در مورد جکوزی نیز صدق می کند و تعمیر جکوزی نیز مانند تعمیر استخر با هدف یکسان انجام می شود.

منظور از بازسازی استخر چیست؟

استخرها هم مانند بسیاری از موارد پرکاربرد دیگر با گذشت زمان و طی استفاده مکرر به بازسازی و نوسازی احتیاج دارند.  از سری موارد دزبزگیرنده بازسازی استخر می توان به عوض کردن سرامیک های کهنه و قدیمی، بازسازی استخر با توجه به درخواست شما، تغییر طراحی و شکل ظاهری استخر، بازسازی و ترمیم بخش های سازه ای استخر و… اشاره نمود.

بازسازی استخر

امروزه، به دلیل استقبال بیش از حد از جکوزی های خانگی، بحث تعمیر جکوزی به عنوان یکی از مهم ترین نکات در نظر گرفته میشود.جکوزی ها به دلیل داشتن خواص درمانی در رفع دردهای عضلانی و گرفتگی ماهیچه ها، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. از مواردی که در بخش تعمیر جکوزی مورد بررسی قرار میگیرد میتوان به روشن نشدن پمپ جکوزی، تولید صدای زیاد از پمپ جکوزی، کم فشار شدن جت ها، نشتی آب از زیر وان جکوزی، طولانی شدن زمان تخلیه آب جکوزی و مواردی دیگر اشاره کرد.

چرا برای خدمات استخر باید به تعمیرکاران ماهر مراجعه نمایید؟

استخرها هم مانند سایر قسمت های ساختمان در طول زمان و استفاده متوالی، به تعمیر و سرویس احتیاج پیدا میکنند. این بخش از ساختمان ها به دلیل ساختار و اجزای تخصصی که دارند لازم است تا در صورت نیاز به تعمیر و سرویس به افرتد متخصص و کاربلد سپرده شوند؛ زیرا در صورت نداشتن مهارت کافی ممکن است نه تنها مشکل ایجاد شده رفع نشود، بلکه سبب ایجاد خسارت هایی بدتر هم شود.
تعمیر استخر منازل

خدمات تعمیر تاسیسات استخر را در چه مناطقی از تهران انجام می دهیم؟

شرکت تهویه گستر راگا برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان نیروهایی را در تمامی نقاط شهر در نظر گرفته است. نیروهای متخصص و باتجربه شرکت ما در تمامی مناطق تهران آماده خدمات رسانی در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان هستند.

ضمانت خدمات تعمیر و راه اندازی استخر شامل چه مواردی است و چه قوانینی دارد؟

شرکت تهویه گستر راگا علاوه بر اینکه برای راحتی و رفاه حال شما عزیزان در تمامی مناطق، نیروهای باتجربه و متخصص خود را در خالت آماده باش به نیازهای شما قرار داده، بعد از اتمام کار و پروژه نیز ضمانت نامه ای را به شما تقدیم میکند تا اگر در یک بازه زمانی مشخص مشکلی در خدمات رسانی انجام شده توسط شرکت پیش آمد، شما عزیزان با فراغ خاطر و ارائه ضمانت نامه از خدمات شرکت تهویه گستر راگا بهره مند شوید.

تعمیر جکوزی و نگهداری از آن ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید