عدم رسیدگی به موقع به ایرادات جزئی در اسپلیت ها و بی توجهی به سرویس اسپلیت می تواند خرابی هایی را در این دستگاه ایجاد کند و تعمیر اسپلیت را به عنوان تنها راه باقی مانده در مقابل شما قرار دهد. چنانچه در روزهای گرم تابستان با مشکل خرابی اسپلیت دست و پنجه نرم می کنید و در پی یافتن یک تعمیرکار کولر گازی مطمئن برای رفع مشکل سیستم سرمایشی منزل خود هستید، می توانید این خدمت را از ما در تهویه گستر راگا بخواهید.

اعزام تعمیرکار
اعزام تعمیرکار
بیشتر آشنا شوید

اسپلیت چیست؟

پیش از آنکه بخواهیم در مورد سرویس یا تعمیر اسپلیت با شما صحبت کنیم، باید توضیحاتی را در رابطه با این دستگاه در اختیار شما قرار دهیم.  اسپلیت نوعی سیستم سرمایشی است که از آن برای خنک نمودن منازل، اداره ها و سایر مکان ها استفاده می شود. نکته ای که لازم است در مورد این دسته از سیستم های سرمایشی بدانید، آن است که عملکرد این سیستم ها تنها در فضاهای بسته، به طور صحیح انجام شده و استفاده از آن ها در فضاهایی که کاملاً بسته نباشند، عملاً بی فایده است.

اسپلیت با کولر گازی چه تفاوتی دارد؟

اگر بخواهیم به مقایسه کولر گازی و اسپلیت بپردازیم، باید بگوییم که تقریباً هیچ تفاوتی میان این دو وجود ندارد. در واقع اسپلیت یکی از انواع کولرهای گازی موجود است. این سیستم ها بر پایه انبساط و انقباض گاز و در روش معکوس کارکرده و به این ترتیب برودت مورد نیاز برای خنک کردن منزل را به وجود می آورند. هرگونه مشکل در این روند، می تواند باعث عملکرد ناقص دستگاه شود و به این ترتیب شما را ملزم می کند، که به تعمیر کولر گازی و یا تعمیر اسپلیت بپردازید.

تعمیر کولرهای اسپلیت شامل چه مواردی است؟

چنانچه هر یک از قطعات و بخش های مختلف اسپلیت شما دچار آسیب شود و این آسیب از عملکرد صحیح دستگاه جلوگیری کند، برای رفع مشکل، به حضور یک تعمیرکار اسپلیت احتیاج خواهید داشت. در واقع تعمیر اسپلیت با هدف رفع یکی از مشکلات زیر انجام می شود:

 • کاهش سرمایش اسپلیت
 • خرابی کندانسور یا یونیت خارجی
 • خرابی در سیم کشی و کابل ها
 • برفک زدن لوله های اسپلیت
 • آبریزی کولر
 • روشن نشدن
 • سر و صدای زیاد و لرزش های عجیب
 • سایر موارد مرتبط با خرابی اسپلیت که نیاز به تعمیر داشته باشند.

تعمیر اسپلیت (اسپلیت) در تهران

سرویس اسپلیت شامل چه مواردی است؟

سرویس اسپلیت را نیز می توان یکی از دسته خدمات زیر مجموعه تعمیر اسپلیت دانست. خدمات مرتبط با سرویس کردن اسپلیت ها با هدف جلوگیری از آسیب های شدید به دستگاه انجام می شود و شامل یکی از موارد زیر است. فراموش نکنید که سرویس به موقع اسپلیت، احتمال خرابی را کاهش داده و شما را از انجام تعمیر بی نیاز می کند:

 • تعمیر کردن فیلترهای اسپلیت
 • شارژ گاز کولر اسپلیت
 • سرویس دوره ای یونیت خارجی
 • سرویس دوره ای یونیت خارجی
 • و سایر اقداماتی که برای جلوگیری از خرابی دستگاه انجام می شوند.

چرا باید تعمیر اسپلیت را به افراد ماهر سپرد؟

اسپلیت یکی از انواع کولرهای گازی است و مانند سایر سیستم های سرمایشی موجود در این دسته بندی، دارای پیچیدگی خاص خود است. سرویس اسپلیت تنها باید توسط افراد ماهر انجام شود. در واقع عدم توجه به این مورد و سپردن عملیات سرویس و تعمیر اسپلیت به افراد ناوارد و کم تجربه می تواند مشکلاتی نظیر افزایش خرابی ها، کاهش عمر دستگاه، خطرات جانی برای خود فرد و سایر موارد مشابه را به همراه داشته باشد.

تعمیر نگهداری اسپلیت (اسپیلت)

به چه علت توصیه می کنیم تعمیر اسپلیت خود را به ما واگذار کنید؟

تهویه گستر راگا، یک شرکت خدماتی در زمینه تعمیرات و نگهداری تاسیسات است، که دارای شماره ثبت و مدرک صلاحیت پیمانکاری است. جالب است بدانید که بسیاری از مجموعه هایی که خود را به عنوان ارائه دهندگان خدمات نگهداری از تاسیسات معرفی می کنند، تنها حکم واسطه را داشته و شما را به تعمیرکارانی معرفی می کنند که هیچگونه نظارتی بر فعالیت آن ها وجود ندارد. ما در مجموعه تهویه گستر راگا، بهترین خدمات تعمیر سیستم های سرمایشی، گرمایشی و تاسیسات منازل را با نرخ مصوب و در اختیار شما قرار میی دهیم که تعمیر اسپلیت نیز از این قائده مستثنی نیست. ضمناً تمامی تعمیرکاران ما، پیش از استخدام از فیلترهای  مختلفی رد شده و پس از تائید صلاحیت اخلاقی و فنی به استخدام مجموعه در خواهند آمد.

خدمات ویژه ما در زمینه تعمیر کولر اسپلیت شامل چه مواردی است؟

چنانچه تعمیر اسپلیت خود را به تعمیرکاران ما بسپارید می توانید از مزیت های زیر برخوردار شوید:

 1. ارائه ضمانت نامه در قبال انجام خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت
 2. دریافت خدمات از متخصصین با حداکثر مهارت ممکن در سطح کشور
 3. امکان اعزام سرویسکار به محل شما، در کوتاه ترین زمان ممکن
 4. امکان دریافت خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته در هر 7 روز هفته در موارد اورژانس
 5. برخورداری از بهترین نرخ تعمیر اسپلیت

ثبت سفارش تعمیر اسپلیت به چه روش هایی انجام می شود؟

چنانچه در استفاده از اسپلیت خود به مشکل خورده اید و می خواهید یکی از تعمیرکاران مجموعه را برای رفع مشکل به محل شما اعزام نماییم، باید بدانید که می توانید از دو روش کلی تماس تلفنی و ثبت درخواست به صورت اینترنتی به این امر اقدام نمایید. در صورت استفاده از هریک از این روش ها، ما نزدیک ترین تعمیرکاران به شما را در اسرع وقت برای تعمیر اسپلیت به محل زندگی یا محل کار شما اعزام خواهیم کرد.

تعمیرات اسپیلت در تهران

هزینه و قیمت تعمیر اسپلیت چگونه تعیین می گردد؟

هزینه تعمیر اسپلیت تحت تاثیر چند فاکتور مختلف تعیین میشود. این فاکتورها شامل موارد زیر هستند:

 • نوع و مدل اسپلیت
 • علت خرابی
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض برخی از قطعات
 • محل قرار گیری یونیت خارجی و شرایط خاص ( برای مثال نیاز به جرثقیل یا بالابر برای دسترسی به کولر)

لازم است در این بخش خاطر نشان کنیم که ما دستگاه های زیر را سرویس و تعمیر می کنیم:

 • اسپلیت ال جی
 • اسپلیت سامسونگ
 • اسپلیلت جنرال
 • اسپلیت گری
 • اسپلییت دایکین

هزینه و قیمت تعمیر اسپلیت چقدر است؟

هزینه تعمیر اسپلیت در برخی از شرایط از پیش مشخص شده، شامل قیمت های درج شده در جدول زیر است:

به زودی جدول قیمت تعمیرات اسپلییت در این بخش قرار می گیرد.

هزینه سرویس اسپلیت چقدر است؟

سرویس اسپلیت یکی از خدمات جانبی دسته تعمیرات اسپلیت است. هزینه نهایی این خدمت به مواردی همچون محل نصب کولر اسپلیت، نوع و مدل دستگاه و فاکتورهای مشابه دیگر بستگی دارد.

تعمیرکار اسپلیت

فرآیند انجام خدمات نگهداری اسپلیت توسط تعمیرکاران شامل چه مراحلی است؟

هنگامی که سفارش خود را برای دریافت خدمت تعمیر اسپلیت به تیم پشتییبانی مجموعه ما اعلام می کنید، همکاران ما با بررسی نیازهای شما، ییک پیش فاکتور در رابطه با انجام خدمت مورد نظر، را برای شما ارسال می کنند. پس از آن در صورت دریافت تائیدیه از سوی شما، نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما، در اسرع وقت به محل اعزام شده و به تعمیر یا سرویس اسپلیت خواهد پرداخت. دذ ضمن لازم است خاطر نشان کنیم که تعمیرکاران ما در نقاط مختلفی از شهر تهران مستقر بوده و به این ترتیب این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که خدمت مورد نظر را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت می کنید.

بله، انجام خدمات مرتبط با تعمیر اسپلیت تنها سرویس ما در مورد این نوع از سیتم های سرمایشی نیست. یکی دیگر از خدماتی که ما در تهویه گستر راگا به شما عزیزان ارائه می دهیم، شامل خدمات مرتبط با نصب اسپلیت است. شما برای نصب اسپلیت نیز می توانید به ما مراجعه کرده و خدمات با کیفیت را با قیمتی منصفانه دریافت نمایید.

چنانچه به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات مرتبط با سرویس، نگهداری و تعمیر اسپلیت  و همچنین تعمیر داکت اسپلیت نیاز دارید، می تواند با ما در شرکت فنی مهندسی تهویه گستر راگا تماس گرفته و از مشاوره رایگان تعمیرکاران اسپیلت برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

×