تعمیر شوفاژ شامل خدماتی نظیر تعویض رادیاتور، رفع نشتی اتصالات شوفاژ، هواگیری شوفاژ، تعمیر و یا تعویض شیر ترموستاتیک، آب بندی لوله ها و سایر موارد مشابه و مرتبط با عیب یابی و رفع عیب شوفاز است. ضمناً این خدمات شامل تعمیرات مواردی نظیر حوله خشک کن ها و اتصالات آن ها نیز خواهد بود.

شوفاژ نوعی سیستم گرمایشی است که البته در کشور ما، از این واژه برای اشاره به رادیاتور سیستم گرمایش مرکزی و یا پکیج ها استفاده می شود. چنانچه قصد درخواست اعزام تعمیرکار برای انجام خدمات تعمیر شوفاژ را در شهر تهران دارید، می توانید، این امر را از ما در تهویه گستر راگا بخواهید و به این ترتیب علاوه بر دریافت بهترین سرویس نگهداری شوفاژ از تخفیفات ویژه و ضمانت رسمی تعمیرات انجام شده بهره مند شوید.

اعزام تعمیرکار
اعزام تعمیرکار
قیمت ها
شرح تعمیرات حداقل قیمت(تومان) حداکثر قیمت(تومان)
نصب رادیاتور پنلی (تا یک متر) 40000 55000
تعمیر شیر شوفاژ تماس بگیرید
تعمیر اتصالات شوفاژ تماس بگیرید

خدمات تعمیر شوفاژ در تهویه گستر راگا، توسط تعمیرکاران حرفه ای و به بهترین نحو ممکن به انجام می رسد. چنانچه به تعمیرات رادیاتور شوفاژ یا سایر بخش های این سیستم حرارتی احتیاج دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از راهنمایی های متخصصین و تعمیرکاران شوفاژ استفاده نمایید.

بیشتر آشنا شوید

رادیاتور شوفاژ چیست؟

شوفاژ یکی از مرسوم و معمول ترین سیستم های گرمایش منازل و سایر اماکن است. گرچه سرویس و نگهداری درست شوفاژ می تواند عمر آن را افزایش داده و از خرابی آن جلوگیری کند، اما ممکن است به دلایل متعدد، مشکلات و خرابی هایی نیز در این نوع وسایل مشاهده شود.

رادیاتور شوفاژ یکی از مبدل های حرارت گرمایی می باشد که امروزه کاربرد فراوانی در منازل و ساختمان ها دارد. برای تعمیر شوفاژ ابتدا بهتر است چگونگی کارکرد آن را یاد بگیریم. مکانیزم گرم کردن در این سیستم به این گونه ای است که آب گرم شده در موتور خانه توسط لوله هایی به رادیاتور رسیده و در رادیاتور های شوفاژ آب، با به گردش در آمدن گرمای خود را از دست داده و به محیط می دهند. سپس برای گرم شدن مجدد به موتور خانه و به داخل دیگ بخار میرود.

انواع رادیاتور شوفاژ کدامند؟

اگر می خواهید اطلاعات کافی برای تعمیر رادیاتور های شوفاژ داشته باشید، بهتر است چند نمونه مختلف و پر کاربرد آن ها در منازل و ساختمان ها را بشناسید. از انواع رادیاتورها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رادیاتور های پره ای
 • رادیاتور های پنلی
 • رادیاتور های قرنیزی
 • رادیاتور های شیشه ای

در واقع در فرایند تعمیر شوفاژ فارق از نوع شوفاژ باید به بررسی مشکلات خود دستگاه و اتصالات آن پرداخت و پس از یافتن عیب شوفاژ به رفع آن پرداخت. فراموش نکنید که فرایند تعمیرات این نوع وسایل یعنی شوفاژها تنها باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای انجام شود، زیرا عدم توجه به این نکته می تواند مشکلاتی نظیر کثیف شدن وسایل منزل و دیوار ها را به واسطه وجود آب کثیف در لوله های شوفاژ به وجود بیاورد.

تعمیر شوفاژ

خرابی ها و تعمیرات مرسوم در شوفاژ چیست؟

همانطور که میدانید سیستم گرمایشی یک ساختمان چه در رابطه با تامین آب گرم مصرفی چه در مورد آب مورد نیاز شوفاژها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شناخت خرابی های مرسوم شوفاژ می تواند شما را در زمان ثبت سفارش یا ارائه توضیحات برای درخواست تعمیر شوفاژ یاری کند.

 • فرض کنید آب موتور خانه گرم است ولی رادیاتور شوفاژ به طور کلی سرد می باشد : گرفتگی شیر های رفت و برگشت
 • اگر رادیاتور گرم باشد ولی گرمای مود نظر و مطلوب را نداشته باشد : نیمه باز بودن شیر های رفت و برگشت، رسوب گرفتن مبدل و یا لوله ها، گرفتگی توری صافی و…
 • گرم نشدن پایین رادیاتور : گرفتگی و رسوب در مسیر رادیاتور
 • نشتی شیر های رادیاتور شوفاژ: در بعضی مواقع عواملی مانند فشار آب گرم، پوسیدگی شیر ها، گرفتگی یا رسوبات در رادیاتور و لوله کشی ها و… موجب خرابی و یا نشتی شیر ها می شود.
 • گرم نشدن آب شوفاژ در موتور خانه: در موتور خانه های شوفاژ نیز احتمال رسوب گرفتگی، هوا گرفتگی و… نیز وجود دارد.
تعمیر رادیاتور شوفاژ با ضمانت

سرویس شوفاژ شامل چه مواردی است؟

هر سیستمی برای عملکرد بهتر در طول زمان به سرویس احتیاج دارد. نگهداری و سرویس شوفاژها به علت نقشی که در فراهم نمودن گرمای ساختمان ایجاد میکنند بسیار مهم و ضروری است زیرا در صورت بروز مشکل در آنها آسایش و رفاه حال ساکنین ساختمان مختل خواهد شد. لازم به ذکر است که تعمیر شوفاژ یکی از خدماتی است که می توان آن را زیر مجموعه تعمیر موتورخانه  و هم  تعمیر پکیج هم دانست.

فرض کنید یک روز سرد زمستانی متوجه می شوید که رادیاتور شما سرد است و نیاز به تعمیر یا سرویس دارد، ممکن است با نشتی آب مواجه شده باشید، در چنین شرایطی شما به سرویس کارانی باتجربه و حرفه ای نیاز پیدا میکنید. شرکت تهویه گستر راگا در جهت راحتی و رفاه حال شما عزیزان با بهره گیری از متخصصین حرفه ای و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. سرویس شوفاژها میتواند موارد زیر را دربرگیرد:

 • نشتی آب رادیاتور شوفاژ که می تواند به دلیل سوراخ شدن رادیاتور باشد .
 • هواگیری رادیاتور شوفاژ که به شکل سالیانه انجام می شود، این کار ممکن است در بعضی موارد که موتور خانه دچار مشکل می شود نیز لازم باشد.

چرا باید برای تعمیر شوفاژ به سرویسکاران ماهر مراجعه کنید؟ (+ ویدئو آموزش هواگیری)

عیب یابی و رفع عیب شوفاژ، سرویس و نصب شوفاژ امری مهم در سیستم های گرمایشی منازل و ساختمان ها می باشد که باید با بهترین کیفیت و طبق اصول فنی، توسط کادری متخصص و مجرب انجام گیرد. در صورتی که رفع عیب شوفاژ توسط افراد غیرحرفه ای و مبتدی انجام شود، ممکن است سبب بروز مشکلات جبران ناپذیری شود. بنابراین، لازم است که این کار به وسیله افرادی متخصص و سرویس کاران ماهر و باتجربه صورت گیرد زیرا در غیر این صورت ضررهای مالی بیشتری را در پی خواهد داشت. شرکت فنی مههندسی تهویه گستر راگا یکی از معتبرترین برندها در زمینه تعمیر شوفاژ در تهران است و به همین دلیل می توانید این امر را با اطمینان خاطر هرچه تمام تر به ما بسپارید.

به چه علت توصیه می کنیم تعمیر رادیاتور و شوفاژ خود را به ما واگذار کنید؟

همانطور که گفته شد، رادیاتور و شوفاژ یکی از اجزای مهم ساختمان ها در دنیای امروز به شمار میروند. به همین دلیل است که نگهداری و تعمیر آنها امری بسیار با اهمیت تلقی میشود و لازم است که در حین سرویس و تعمیر حتما تمام اصول آن رعایت شود. شرکت فنی و مهندسی تهویه گستر راگا جهت راحتی و رفاه حال شما با بهره مندی از افرادی باتجربه و حرفه ای و همچنین با به کارگیری تجهیزات پیشرفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمامی مناطق استان تهران و در کل روزهای هفته باشد. بنابراین در صورت بروز کوچک ترین مشکل در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با شرکت ما تماس گرفته و با استفاده از افرادی متخصص به تعمیر شوفاژ بپردازید.

تعمیر شوفاژ سوراخ شده

خدمات تعمیر شوفاژ در تهران در چه مناطقی قابل انجام است؟

خدمات تعمیر شوفاژ در تهران توسط تهویه گستر راگا در مناطق زیر قابل انجام هستند:

 • تعمیرات انواع شوفاژ در غرب تهران
 • در شمال تهران
 • در شرق تهران
 • در جنوب تهران

خدمات ویژه ما در زمینه تعمیر شوفاژ شامل چه مواردی است؟

شرکت ما، جهت رفاه حال هر چه بیشتر شما، خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است. یکی از این خدمات توانایی برقراری تماس شما با شرکت و گزارش مشکل پیش آمده است. از دیگر امتیازهای شرکت ما خدمت رسانی در تمامی نقاط استان تهران و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. متخصصین ما در تمامی نقاط تهران مستقر و آماده خدمت رسانی و ررفع مشکل شما عزیزان می باشند و پس از گزارش و ثبت مشکل شما، در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور می یابند. علاوه بر موارد ذکر شده، شرکت ما در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده رفع مشکلات و تعمیر شوفاژ شما عزیزان در شهر تهران و در زمانی کوتاه، با بالاترین کیفیت ممکن هستند.

آیا سرویس شوفاژ نیز شامل این موارد می شود؟

بله؛ سرویس شوفاژ نیز که یکی از خدمات زیر مجموعه تعمیرات انواع شوفاژ است، توسط ما و تعمیرکارانمان به انجام می رسد. چنانچه می خواهید از خدماتی نظیر هواگیری شوفاژ و سایر موارد مرتبط با سرویس شوفاژ ها بهره مند شوید، می توانید با ما در ارتباط باشید. برخی دیگر از سرویس های زیر دسته تعمیر شوفاژ شامل موارد زیر هستند:

 • رفع نشتی شیر شوفاژ
 • هواگیری رادیاتور منازل
 • تعمیر رادیاتور شوفاژ سوراخ شده
 • تغییر محل رادیاتور شوفاژ
 • تعمیر اتصالات شوفاژ

ثبت سفارش تعمیر شوفاژ به چه روش هایی انجام می شود؟

ما در مجموعه خود برای حفظ رضایت و تسریع در امور سفارش خدمات  تعمیر شوفاژ مراحل ثبت سفارش را به صورت کاملا برنامه ریزی شده و یک سیکل کاملا از قبل تهیه شده برای شما فراهم آورده ایم تا در کوتاه ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما کارگزاران محترم باشیم.

تعمیر شوفاز در تهران

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به سنجش نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل کار شما اعزام خواهند نمود.

قیمت و هزینه تعمیر شوفاژ چگونه تعیین می شود؟

حال که می خواهیم در رابطه با هزینه و قیمت تعمیرات انواع مختلف شوفاژ صحبت کنیم بهتر است بدانیم که محاسبه هزینه ها با وجود مدل ها و نوع های متفاوت شوفاژ و بدون رویت سیستم و شناسایی عیوب به صورت دقیق نخواهد بود که در ادامه به جزئیات بیشتر در این رابطه می پردازیم. برای قیمت و هزینه تعمیر شوفاژ نمیتوان مبلغ خاصی را مشخص نمود زیرا بسته به نوع و مدل شوفاژ، عمق مشکل ایجاد شده در آن و بررسی نکات دیگر در فرایند تشخیص نقص و مشکل، قیمت و هزینه تعمیرر شوفاژ میتواند بسیار متغیر و متفاوت باشد. درر نتیجه جهت تعیین مشخص آن نیاز است که در وهله اول توسط افراد ماهر مورد بررسی قرار گیرد.

هزینه و قیمت تعمیر تعمیر شوفاژ چقدر است؟

همان گونه که صحبت کردیم به دلیل تنوع مدل و نوع شوفاژ ها نمیتوان قیمت دقیق در رابطه با هزینه های شوفاژ بیان کرد، برای مثال ابتدا نوع شوفاژ شناسایی شده، سپس با کارشناسی دستگاه نقص و خرابی را پیدا کرده و در صورت نیاز لوازم و قطعاتی که احتیاج به تعویض دارند را خریداری میکنیم و به تعمیر شوفاژ میپردازیم. همانگونه که متوجه شدید به دلیل پیچیدگی در پروسه کار، براورد هزینه دقیق امکان پذیر نمی باشد، شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات در این زمینه با شماره تلفن شرکت تهویه گستر راگا تماس حاصل فرمایید و توضیحات کامل و جامعی  در این زمینه کسب کنید. ضمناً می توانید برای مشاهده لیست خدمات دارای قیمت ثابت به انتهای این متن مراجعه کنید.

تعمیر شوفاژ در تهران

فرآیند انجام خدمات توسط سرویس کار شوفاژ شامل چه مراحلی است؟

پیش از شروع کار، در وهله اول طرح و نقشه اولیه کار را بررسی کرده سپس با پیدا کردن نقص و ایرادات برای تعمیر و سرویس به تهیه و خرید لوازم و قطعات مناسب می پردازیم. باید این نکته را در نظر داشت که استفاده از قطعات و لوازم مناسب از اهمیت بالایی در کیفیت کار برخوردار است که این مجموعه در تلاش است از بهترین لوازم و قطعات در خدمات خود استفاده کند. شرکت تهویه گستر راگا با ارائه بهترین خدمات باعث جلب رضایت شما در امور تعمیر شوفاژ و سایر تجهیزات مکانیکی و سیستم های تهویه مطبوع خواهد شد.

بله؛ شما عزیزان میتوانید علاوه بر رفع مشکلات و تعمیر شوفاژ، برای نصب آن به شرکت ما مراجعه نمایید. مجموعه تهویه گستر راگا تمامی امور تهویه هوای مطبوع گرمایشی و سرمایشی شامل تعمیر، نصب، بازدید های دوره ای، سرویس و تامین قطعات و لوازم را برای خدمت رسانی در اسرع وقت فراهم می آورد. نصب شوفاژ و پکیج نیز از این امور است، شما میتوانید در صورت ایجاد مشکل در سیستم های گرمایشی و شوفاژ های خود، روی خدمات با کیفیت شرکت تهویه گستر راگا حساب کنید.

خدمت مرتبط:
نصب پکیج
خدمت مرتبط:
نصب شوفاژ

تعمیر شوفاژ با ضمانت به چه معنا است؟

ضمانت در زمینه تعمیر شوفاژ یکی دیگر از مزیت ها و خدمات شرکت تهویه گستر راگا می باشد که برای اطمینان خاطر شما کارگزاران ارائه خواهد شد، این مجموعه تمامی خدمات صورت گرفته را با گواهی ضمانت تحویل شما عزیزان می دهد که این امر به این معناست که در صورت بروز مشکل در خدمات ارائه شده، متخصصین ما در شرکت در کوتاه ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر و به رفع مشکل ایجاد شده میپردازند. ارائه ضمانت نامه خدمات، یکی از امتیازهایی است که ما جهت اطمینان خاطر و رفاه حال هر چه بیشتر شما تقدیم می نماییم.

4 پاسخ به “تعمیر شوفاژ”

 1. معصومه خلیلی گفت:

  سلام ممنون از پیج خوبتون
  ی سوالی داشتم دیروز شوفاژمونو راه انداختیم اما نمی دونم چه مشکلی براش پیش اومده که یک قسمتی از شوفاژ گرمه اما قسمت دیگش سرده و واقعا نمی دونیم مشکلش از کجاست. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  • گرم نشدن کامل شوفاژ یکی از مشکلات و خرابی های مرسوم است. شما می توانید تعمیر شوفاژ را به تعمیرکاران تهویه گستر راگا سپرده و بهترین خدمات را کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

 2. محمد مرودشتی گفت:

  سلام خسته نباشید. خواستم بدونم برای تعمیر شوفاژ کرج هم میاید؟

  • بله برخی از تعمیرکارهای شوفاژ فعال در مجموعه ما ساکن شهر کرج بوده و می توانند این خدمات را با شرایط برابر و ضمانت رسمی در محل شما به انجام برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

×