نگهداری موتورخانه در شهر تهران (24 ساعته و با ضمانت)

نگهداری موتورخانه در شهر تهران (24 ساعته و با ضمانت)

نگهداری موتورخانه یکی از خدمات مرتبط با نگهداری از تاسیسات ساختمان است. این فرایند بسته به نوع و تجهیزات موجود در موتورخانه می تواند شامل موارد زیر است:

 • نگهداری تجهیزات گرمایشی موتورخانه
 • نگهداری تاسیسات سرمایشی موتورخانه
 • نگهداری از سیستم های آب رسانی موتورخانه

ما در شرکت فنی و مهندسی تهویه گستر راگا تمامی این خدمات را در کنار تعمیرات موتورخانه به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانیم. چنانچه به توضیحات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، می توانید این مطلب را تا انتها بخوانید، یا با استفاده از روش های موجود با ما تماس بگیرید.

اعزام تعمیرکار
اعزام تعمیرکار
قیمت ها

نحوه تعیین قیمت و هزینه نگهداری موتورخانه به چه صورت است؟

قیمت و هزینه نگهداری موتورخانه به عوامل مختلف بسیاری بستگی دارد. برای مثال میزان گستردگی و اندازه موتورخانه و نوع کاربری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر هزینه ها داشته باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر هزینه های نگهداری و اورهال موتورخانه سن ساختمان و تحهیزات است، زیرا ساختمان های قدیمی تر و دستگاه های موجود در آن ها احتمال خرابی بیشتری خواهند داشت.
چنانچه به اطلاعات بیشتری در زمینه نگهداری موتورخانه احتیاج دارید، می توانید با استفاده از شماره تماس های موجود با ما در ارتباط باشید و یا با استفاده فرم ثبت سفارش، د رخواست خود را به اطلاع ما برسانید.

بیشتر آشنا شوید

هدف از نگهداری موتورخانه چیست؟

موتورخانه مرکزی محلی است که در آن از سیستم های کنترل دمای ساختمان نظیر سامانه های سرمایش و گرمایش مرکزی نگهداری می شود. این تجهیزات در دسته وسایل مکانیکی جای گرفته و به همین دلیل بسیار بدیهی است که مانند سایر وسایل مکانیکی بدون نگهداری صحیح دچار فرسایش و خرابی پیش از موعد خواهند شد. هدف از نگهداری موتورخانه افزایش عمر این تجهیزات بوده و به این ترتیب، می توان گفت که تاسیسات موجود در موتورخانه ها، برای کارکرد صحیح و افزایش عمر مفید، و همچنین افزایش رفاه ساکنین به نگهداری 24 ساعته احتیاج خواهند داشت.

تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات

تعمیر موتورخانه تاسیسات یکی از خدمات تخصصی است که انجام می‌شود. همان طور که می‌دانید موتورخانه را قلب خانه ها می‌نامند، از این رو نگهداری آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا، تاسیسات موتورخانه دارای پیچیدگی حساست بالا می باشد که هنگام خراب شدن موتورخانها حتما باید تعمیرات آن را به دست افراد ماهر و متخصص بسپارید. سپردن این کار به دست افراد غیر حرفه ای می‌تواند موجب خسارت های زیادی شود.

متخصصان ما برای تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات خدمات مانند: نصب موتورخانه و تاسیسات،راه اندازی موتورخانه، لوله کشی آب ساختمان، نصب شوفاژ، چیلر تراکمی و همچنین نگهداری موتورخانه را به شما ارائه می‌دهند.

‌ هنگام عقد قرارداد با یک شرکت نگهداری تجهیزات موتورخانه باید به چه نکاتی توجه کنید؟

موتورخانه را می توان به مانند قلب تپنده یک ساختمان تشبیه کرد. بسیار بدیهی است که در صورت مناسب نبودن دمای ساختمان و همچنین عدم تامین آب گرم با دمای کافی رفاه و آرامش ساکنین خدشه دار خواهد شد و دقیقاً به همین دلیل است که باید توجه ویژه ای به تمامی جوانب در زمان عقد قرارداد نگهداری موتورخانه داشته باشید. برخی از نکات مرتبط با این مسائل شامل موارد زیر هستند:

 • خدمات نگهداری از تاسیسات موتورخانه حتماً باید با قرارداد رسمی به انجام برسد.
 • فرایند نگهداری باید تحت نظر یک شرکت رسمی با پایه و اساس علمی و فنی به انجام برسد.
 • شرکت مذکور باید به رعایت استاندارد نگهداری موتورخانه پایبند باشد.
 • لازم است که مدارک رسمی شرکت مذکور از جمله HSE و گرید تاسیساتی را پیش از شروع کار بررسی کنید.
نگهداری موتورخانه

خدمات نگهداری از موتورخانه شامل چه موارد و مراحلی است؟

گرچه موتورخانه های تاسیسات، می توانند شامل تجهیزات مختلف و گسترده ای باشند، با این وجود فرایند نگهداری موتورخانه بسته به نوع و عملکرد و استفاده کلی، شامل مراحل از پیش تعیین شده ای است. این فرایند بر اساس یک چک لیست دقیق جلو خواهد رفت که از آن با نام چک لیست نگهداری موتورخانه یاد می شود.

توجه کنید که به منظور افزایش ایمنی ساکنین و عمر مفید سیستم های تاسیساتی موتورخانه، نگهداری حتماً باید بر اساس استاندارهای ذکر شده و توسط یک شرکت فنی مهندسی رسمی دارای HSE و گرید نگهداری تاسیسات مکانیکی به انجام برسد.

خدماتی که برای تعمیر و نگهداری موتورخانه توسط این شرکت ارائه می‌شود؟

 • عیب یابی تخصصی از سیستم موتورخانه
 • سرویس و تعمیر مشعل
 • سرویس و تعمیر پمپ شوفاژتعمیر دیگ فولادی، تعمیر دیگ آب گرم
 • اسید شویی منبع کویل دار
 • نصب اینورتر پمپ
 • تعمیر پمپ فشار آب ساختمان، تعمیر پمپ آب موتورخانه
 • تعمیر تابلو برق موتورخانه و تاسیسات
 • تعویض کوپلینگ پمپ شوفاژ
 • تعمیر پمپ پتاک و پمپ چینی
 • تراشکاری پمپ سیرکولیشن شوفاز
 • رفع مشکل سوراخ شدن دیگ بخار
 • تعمیر و تعویض پره دیگ چدنی
 • تعویض پمپ آب گرم

نگهداری 24 ساعته موتورخانه با ضمانت به چه معنا است؟

یکی دیگر از نکاتی که لازم است در مورد نگهداری موتورخانه بدانید، آن است که تجهیزات و وسایل موجود در این سیستم به نگهداری 24 ساعت نیاز دارند. این به آن معنا است، که تیم نگهداری تاسیسات موجود در موتورخانه گرمایشی و سرمایشی باید آمادگی حضور شبانه روزی در محل مذکور را داشته باشند. ما در تهویه گستر راگا، به صورت 24 ساعته آماده اعزام تعمیرکاران به محل شما هستیم. لازم به ذکر است که خدمات نگهداری تمامی تجهیزات موتورخانه توسط شرکت ما شامل ارائه ضمانت نامه و تعهدات و تضمین های رسمی است.

نگهداری موتورخانه

درخواست اعزام تعمیرکار به منظور نگهداری از تجهیزات موتورخانه به چه صورت است؟

چنانچه به دنبال یک شرکت نگهداری موتورخانه هستید و می خواهید این کار را به یک شرکت معتبر واگذار کنید، باید بدانید که ما در تهویه گستر راگا، این خدمات را به بهترین نحو ممکن ارائه می دهیم، انجام پروژه های بزرگی نظیر نگهداری تاسیسات دانشگاه اما صادق، هتل قلب شهید رجایی و پروژه های بزرگ بسیار دیگر خود بیانگر تمامی مواردی است که در زمان اطمینان به یک شرکت تاسیساتی به آ« احتیاج خواهید داشت.

چنانچه فرایند نگهداری کردن از موتورخانه ساختمان خود را به ما بسپارید، تعمیرکاران ما به صورت دائمی آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود. به این منظور کافی است با خط اختصاصی مدیر پروژه قید شده در قرارداد خود تماس بگیرید، تا نزدیک ترین تعمیرکار مستقر در محدوده شما را به محل تان اعزام کنیم.


تماس(021
88866514)

نگهداری موتورخانه در تهران در چه مناطقی قابل انجام است؟

ما در تهویه گستر راگا خدمات نگهداری تجهیزات موتورخانه در تهران را در مناطق مختلف ارائه می دهیم. برخی از مناطق تحت پوشش ما شامل موارد زیر هستند:

 • نگهداری تاسیسات موتورخانه در شمال تهران
 • نگهداری این تجهیزات در غرب تهران
 • ارائه خدمات مشابه در شرق تهران
 • ارائه خدمات در جنوب تهران

ضمناً لازم است که اشاره کنیم، تمامی این خدمات در سایر مناطق استان تهران و مناطق حومه نیز قابل ارائه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

×