نصب چیلر

خدمات نصب چیلر شامل طرح ریزی، پیاده سازی و اجرای سیستم انواع چیلرهای جذبی و تراکمی است. چنانچه نصب این سیستم سرمایش مرکزی را به تهویه گستر راگا بسپارید، می توانید به انجام صحیح 0 تا 100 کار اطمینان داشته باشید زیرا ما یک شرکت فنی و مهندسی رسمی هستیم، که علاوه بر داشتن گرید تعمیر، نگهداری و راه اندازی تاسیسات، دارای مجوز صلاحیت پیمانکاری نیز هستیم.

نصب و راه اندازی چیلر به دلیل وجود پیچیدگی های موجود در سیستم آن، حتماً باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود. اجرا و پیاده سازی سیستم سرمایشی چیلر بسته به بزرگی پروژه می تواند با سطوح هزینه مختلفی انجام شود. هزینه نصب چیلر به طور کلی از 2 فاکتور اصلی یعنی نوع چیلر و تعداد طبقات و وسعت ساختمان نشات می گیرد.

 

نصب چیلر جذبی

چیلر چیست؟

چیلر نوعی سیستم سرمایشی است که اساس کار ان بر پایه تبرید است. این سیستم گرما را از مایع گرفته و آن را به سمت وسایل تهویه مطبوع مانند فن کوئل و یا سایر تجهیزات سرمایشی هدایت می کند. بسته به نوع سیستم و نحوه نصب چیلر می توان از گرمای دریافت شده از مایع، به منظور تقویت سیستم گرمایشی استفاده نمود، یا آن را به عنوان هدر رفت تحویل محیط داد.

جالب است بخوانید:
چیلر (chiller) چیست ؟

انواع چیلر کدامند؟

به طور کلی می توان چیلرها را به گروه های زیر طبقه بندی کرد:

 • چیلر های جذبی
 • چیلرهای تراکمی

مبنای کار هر دو دسته این چیلرها بر یک اساس می باشد و به همین علت است که تفاوت چندانی در پروسه نصب چیلر جذبی و چیلر تراکمی وجود ندارد. تنها تفاوت اصلی این دو گروه از چیلرها در این است که چیلر تراکمی، از متراکم کردن گاز مبرد برای افزایش سرما استفاده می کند اما چیلر جذبی برای این کار از یک ماده کمکی به نام لیتیوم بروماید استفاده می نماید.

مینی چیلر چیست؟

نصب مینی چیلر یکی دیگر از خدمات پر درخواستی است که ما در مجموعه تهویه گستر راگا به آن مشغول هستیم. در واقع مینی چیلر عملکردی کاملاً مشابه با چیلر دارد و تنها تفاوت ان در قدرت و اندازه دستگاه است. به بیان دیگر، مینی چیلر نسخه کوچکتر شده ای از چیلرها هستند که برای به کارگیری در منازل و ساختمان های کوچک ساخته شده اند.

نصب چیلر تراکمی در تهران

فرایند نصب چیلر شامل چه مراحلی است؟

نصب چیلر در ساختمان ها با نقشه کشی و طرح ریزی آغاز می شود. در واقع اولین گام در فرایند نصب ،برنامه ریزی برای قرار دهی اجزای مختلف سیستم در مکان های مناسب و در نظر گرفتن طرح سیستم لوله کشی و اتصالات در زمان این برنامه ریزی است. پس از این مرحله و مشخص شدن نیازهای پروژه و محدودیت ها و مزیت ها، عملیات فنی و عمرانی آغاز شده و با پایان این مراحل می توان گفت که عملیات نصب سیستم سرمایشی چیلر به پایان رسیده است.

هزینه و قیمت نصب چیلر چگونه تعییین می شود؟

هزینه نصب چیلر رقم ثابتی نخواهد داشت و بسته به نوع و ابعاد پروژه، تعداد نیرو و مدت زمان مورد نیاز برای پیاده سازی فرایند نصب و همچنین پییچیدگی ها و محدودیت های برخی از پروژه های خاص می تواند متغیر باشد. در واقع قیمت نهایی برای نصب انواع چیلر را، تنها پس از بررسی ابعاد پروژه می توان تعیین نمود. با این وجود برخی از خدمات مرتبط با نصب چیلر که هزینه ای از پیش مشخص شده دارند، شامل موارد قید شده در جدول زیر هستند.

نصب و راه اندازی چیلر در تهران

فرآیند انجام خدمات توسط نصاب های چیلر مجموعه ما شامل چه مراحلی است؟

چنانچه قصد دارید برای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری خود، یکی از انواع چیلرهای جذبی یا تراکمی را نصب کنید، باید بدانید که فرایند نصب چیلر توسط تهویه گستر راگا شامل چند مرحله مشخص و از پیش تعیین شده است، که با هدف افزایش سرعت و کیفیت کار طرح ریزی شده اند.

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل مورد نظر شما اعزام خواهند نمود.

نصب چیلر

بله؛ یکی دیگر از خدماتی که ما در تهویه گستر راگا در کنار نصب چیلر برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، خدمات مرتبط با  تعمیر چیلر است. اگر می خواهید در مورد قیمت و هزینه تعمیرات این سیستم سرمایشی اطلاعات بیشتری کسب کنید، کافی است، سری به صفحه مرتبط با خدمات تعمیر چیلر بزنید.

نصب چیلر را در چه مناطقی از تهران انجام می دهیم؟

تعمیرکاران و نصاب های فعال در مجموعه تهویه گستر راگا، در قالب چند تیم مختلف، در نقاط مختلف شهر تهران مستقر شده اند و به واسطه همین امر، می توانید اطمینان داشته باشید که خدمات مورد نظر خود را در تمامی سطح شهر و استان تهران، در سریع ترین زمان ممکن دریافت خواهید نمود. علاوه بر این باید بدانید که ما، برخی از خدمات خود نظیر نصب چیلر را در سایر شهرهای کشور نیز به انجام می رسانیم.

نصب و راه اندازی چیلر در تهران

نصب چیلر با ضمانت به چه نحوی انجام می شود؟

یکی از بزرگترین مزیت های ما برای شما کارفرمایان عزیز، امکان ارائه گواهی ضمانت در قبال خدمات انجام شده توسط ما است. در واقع، ما، در تهویه گستر راگا، چنان به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم که با آسودگی خاطر تمامی خدمات خود از جمله نصب چیلر را ضمانت می کنیم و در همین راستا، یک کارت ضمانتنامه شامل تاریخ انجام پروژه و نوع خدمت و همچنین مدت ضمانت را در اختیار شما قرار خواهیم داد


2 پاسخ به “نصب چیلر”

 1. Avatar قدرتی گفت:

  سلام
  من یه پروژه انبوده دارم چندتا برج هست
  میخوام بدونم شرایط خاصی دارید برای پروژه های اینطوری
  اگه دارید لطف کنید پیشنهادتونو برای نصب چیلر و موتورخونه به ما پیام بدید

  • بله، ما در تهویه گستر راگا، به واسطه در اختیار داشتن گرید تاسیساتی معتبر و تجربه کار در پروژه های معتبر بزرگ، توانایی پیاده سازی و اجرای سیستم های تاسیساتی برای مجتمع های بزرگ مسکونی را نیز داریم. چنانچه به نصب پکیج تراکمی و یا جذبی احتیاج دارید، می توانید با شماره های موجود در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده و یا شماره تماس خود را با استفاده از فرم موجود برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید