تعمیر چیلر: اعزام تیم تعمیرکار chiller در تهران

تعمیر چیلر: اعزام تیم تعمیرکار chiller در تهران

تعمیر چیلر به دلیل پیچیدگی های سیستم و ارزش بالای قطعات از نظر مالی، تنها باید توسط متخصصین ماهر انجام شود، زیرا عیب یابی و رفع عیب توسط افراد نیمه ماهر می تواند به خرابی های آتی و افزایش نهایی هزینه ها ختم شود.

لازم به ذکر است که نگهداری صحیح از Chiller و سرویس دوره ای به موقع آن توسط تعمیرکار چیلر می تواند احتمال خرابی را کاهش دهد. به همین دلیل است که توصیه می شود، چنانچه در ساختمان محل سکونت یا کار خود از یکی از انواع چیلر جذبی یا تراکمی به عنوان سیستم سرمایش مرکزی استفاده می کنید، حتماً با یک شرکت فنی مهندسی رسمی و دارای تعهدات کاری، قرارداد نگهداری از چیلر (chiller maintenance) به منظور تعمیرات چیلر به امضا برسانید.

گالری تصاویر
قیمت ها
شرح تعمیرات حداقل قیمت(تومان) حداکثر قیمت(تومان)
تعمیر کمپرسور چیلر 5000000 10000000
شارژ گاز چیلر 2000000 4000000
رفع خرابی موتور چیلر 5000000 10000000
عیب یابی و رفع ایرادات کلی chiller تماس بگیرید

شما عزیزان می توانید با استفاده از روش های متعدد تماس موجود درخواست خود در زمینه تعمیر چیلر را به اطلاع ما برسانید.

بیشتر آشنا شوید

ما در تهویه گستر تمامی خدمات نگهداری، سرویس و تعمیر انواع این سیستم های سرمایشی را به همراه گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان ارائه می دهیم. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. یا با استفاده از شماره های موجود با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که ما خدمات بسیار دیگری را نیز در حوزه تعمیر سیستم های سرمایشی ارائه می دهیم که می توانید با مراجعه به صفحات تعمیر کولر گازی و یا تعمیر داکت اسپلیت اطلاعات مفیدی درباره آن ها کسب کنید.

انواع چیلر کدامند؟

پیش از آنکه بخواهیم در مورد تعمیر چیلر و سرویس آن صحبت کنیم، باید شما را با انواع چیلر آشنا کنیم. شناخت انواع چیلر می تواند درک بهتری از نوع چیلر موجود در ساختمان را به شما بدهد و به این ترتیب علاوه بر اینکه می توانیم پروسه ثبت درخواست شما را با سرعت بیشتری پیش ببریم، خود شما می  توانید جهت دریافت چنین خدماتی بهترین مجموعه را انتخاب نمایید.

تعمیرکار چیلر
تعمیر چیلر تراکمی
تعمیر chiller

آشنایی با چیلر جذبی

چیلر جذبی یکی از دو مدل اصلی انواع چیلر است. شناخت انواع موجود از این سیستم های سرمایشی می تواند شما را در مسیر تعمیر چیلر یاری نماید.

تعمیر چیلر جذبی
جالب است بخوانید:
چیلر (chiller) چیست ؟

چیلر جذبی چیست؟

چیلر جذبی به گونه ای طراحی شده که دارای کمپرسور نیست ، شاید کمی گیج کننده باشد ولی در این نوع چیلر ،بجای استفاده از انرژی برق ، از انرژی حرارتی تولید شده توسط یک مشعل مستقیم مستقر در چیلر و یا از انرژیِ حرارتی غیر مستقیم مانند  آب گرم، بخار،نور خورشید و انرژی حرارتی حاصل از انتقال نیرو استفاده میشود. چیلرهای جذبی بر اساس گرمای نهان تبخیر کار می کنند ، مایعات برای تبخیر شدن به گرما و حرارت نیاز دارند که آن را از محیط اطراف خود میگیرند.

مثلا فرض کنید مقداری الکل روی دست خود ریخته اید در هنگام تبخیر احساس می کنید که دستتان خنک شده است که البته در چیلر های جذبی مایع مبرد آب معمولی می باشد. برای تعمیر چیلر جذبی بهتر است اجزای تشکیل دهنده آن را شناخت که در قسمت پایین با آن آشنا خواهیم شد.

تعمیر chiller

چیلر جذبی از چه اجزایی ساخته شده است؟

 • اواپراتور(Evaporator ): یکی از قسمت های اصلی چیلر و در واقع نوعی مبدل حرارتی است که حرارت را از آبی که باید در چیلر سرد شود جذب کرده و به مبرد در حال تبخیر انتقال می دهد و بدین ترتیب آب پس از عبور از اواپراتور سرد می شود .
 • ابزوربر (Absorber ) : اواپراتور در حین فعالیت باعث تولید بخار آب می شود ، که این بخار آب باعث بالا رفتن فشار و افت دما می شود . وظیفه ابزوربر جذب بخار آب و جلو گیری از افزایش فشار می باشد .
 • ژنراتور (Generator or Desorption ) :  آب مقطر و لیتیوم بروماید وارد ژنراتور می شود و توسط حرارت موجود در ژنراتور ، آب مقطر به صورت بخار در می آید ولیتیوم بروماید غلیظ می شود .
 • کندانسور (Condenser) : در کنداسور های چیلر جذبی ، بخار آب حاصل از آب مقطر موجود در ژنراتور وارد کندانسور شده و حرارت خود را از دست می دهد سپس تبدیل به مایع خواهد شد.
تعمیر برد و موتور چیلر

آشنایی با چیلر تراکمی

برای آنکه بتوان فرایند تعمیر چیلر تراکمی را با موفقیت به پایان برسانید، باید با این نوع از چیلرها آشنا باشید و از ساختار کلی آن اطلاعات کافی داشته باشید.

چیلر تراکمی چیست؟

چیلر تراکمی بر خلاف چیلر جذبی دارای کمپرسور می باشد و به همین دلیل است که یک تعمیرکار چیلر تراکمی باید توانایی تعمیر کمپرسور چیلر را نیز داشته باشد. این چیلر ها به چیلر های برقی معروف هستن و با سرد کردن آب برای سرمایش تهویه ساختمان یا ماشین آلات استفاده می شوند. absorption chiller بر اساس نوع کندانسور به سه دسته هوا خنک ، آب خنک و تبخیری خنک تقسیم می شوند.

شارژ گاز چیلر

شرح کار چیلر تراکمی

در این نوع چیلر ها ، کمپرسور ابتدا گاز را متراکم می کند ، سپس گاز متراکم شده به کندانسور وارد شده و به وسیله  آب و یا هوای محیط خنک به مایع تبدیل می شود . این مایع از شیر انبساط عبور کرده و به خنک کننده (اواپراتور) که از فشار کمتری برخوردار است ، وارد می شود . کاهش فشار در این قسمت باعث تبخیر شدن مایع می شود که این مایع سرد کننده در حین تبخیر، حرارت نهان را از محیط  پیرامون خود گرفته و موجب برودت محیط اطراف خود می شود .

تعمیر چیلر تراکمی

چیلر تراکمی از چه اجزایی ساخته شده است؟

 • کمپرسور:اولین و یکی از اصلی ترین جز از اجزای چیلر تراکمی ، کمپرسور آن می باشد که وظیفه گردش مبرد در سیکل بر عهده آن می باشد .از نظر ساختاری کمپرسور را میتوان به چهار دسته رفت و برگشتی ، کمپرسور چرخشی ، کمپرسور دوار( گریز از مرکز ) و کمپرسور اسکالر تقسیم کرد.
 • کندانسور: بعد از کمپرسور ، کندانسور دارای اهمیت زیادی در absorption chiller است. وظیفه کندانسور تقطیر کردن مبرد در فشار ثابت است.کندانسور ها به دو شکل کندانسور آبی ( با استفاده از برج خنک کن ) و کندانسور هوایی هستند.
 • تبخیر کننده ( Evaporator ) : اواپراتور یا تبخیر کننده همان طور که از اسمش پیدا است با عملیات تبخیر در دستگاه برودتی ، گرمای آب را میگیرد و به مبرد در حال تبخیر انتقال می دهد و بدین ترتیب آب سرد می شود .
 • شیر انبساط : یکی از اجزای سیستم های تهویه مطبوع، دریچه انبساط حرارتی یا شیر انبساط ( TXV . TEV ) می باشد که میزان مبرد آزاد شده درتبخیر کننده را کنترل می کند و گرمای زیادی را نگه میدارد.
تعمیر chiller

عیب یابی و تعمیر چیلر تراکمی

وجود برخی از مشکلات می تواند عملکرد صحیح چیلر را دستخوش تغییرات قرار  کند و به همین علت است که توصیه می شود، این سیستیم سرمایشی مرکزی را هر از گاهی به کمک یک سرویسکار چیلر مورد بررسی قرار دهید. چنانچه بخواهید مشکل دستگاه مذکور را رفع نمایید، در صورت خرابی، باید به تعمیر چیلر بپردازید.

مشکل علت احتمالی
روشن نشدن چیلر قطع اتصال یا کم بودن ولتاژ
عدم اتصال صحیح کابل فاز (در سیستم های سه فاز)
فیوز یا مدار شکن خراب شده
قرار داشتن دکمه power در حالت خاموش
عدم پمپ شدن سیال یا شدت کم جریان آن عدم وجود اختلاف پتانسیل کافی
کم بودن حجم سیال
وجود نشتی در لاین انتقال سیال
بسته یا کم شدن شیر جریان
مناسب نبودن گاز مبرد برای دمای مورد نیاز
مسدود شدن فیلتر مبرد
کوچک بودن لوله جریان
خرابی پمپ چیلر
سرد نکردن یا کم سرد کردن چیلر مناسب نبودن ولتاژ برق مورد استفاده
خرابی در کندانسور یا فیلتر هوا
مناسب نوبدن گاز مبرد در قیاس با نیاز سرمایشی
خرابی در ناقل های انتقال حرارت مبرد
وجود نشتی در سیستم سرمایشی
بیش از حد بالا بودن دمای محیط
یخ زدن اواپراتور

برای مشاهده سایر خرابی های مرسوم در چیلرها می توانید به سایت process-cooling مراجعه کنید.

تعمیر و نگهداری چیلر

آشنایی با مینی چیلر

یکی دیگر از خدماتی که ما در این مجموعه به آن رسیدگی می کنیم مینی چیلرها هستند .  مینی چیلر نسخه کوچک شده همان چیلر می باشد که بیشتر برای مصارف خانگی و صنعتی که نیاز به چیلر هایی با ابعاد کوچک تر یا متوسط دارند استفاده می شود.یکی از پر کاربرد ترین نوع های مینی چیلر ، مینی چیلر تراکمی هوا خنک می باشد .

تعمیرات چیلر

مهمترین نکاتی که باید پیش از تعمیرات chiller بدانید (ویدیو)

تعمیر چیلر شامل چه مواردی است؟

آشنایی با خرابی های معمول چیلرها

چیلر ها هم مانند بسیاری از سیستم های تهویه هوا ،در دراز مدت میتوانند دچار مشکلاتی شوند، خرابی هایی همچون گرفتگی لوله ها ، خرابی در سیستم های برق رسانی ، خرابی در برد ها ، نشتی آب یا مبرد ، ضعف برق و… که این امشکلات در اغلب سیستم های تهویه ممکن است بوجود آیند . در این زمینه شرکت تهویه گستر راگا آماده خدمت رسانی در تمام زمینه های تعمیر و نگه داری ، سرویس و نصب چیلر ها می باشد.

تعمیر چیلر با چه هدفی انجام می شود؟

به طور کلی ،هدف از تعمیر چیلر ها جلوگیری از خرابی های بیشتر ، کسب بهترین بهره از چیلر ها و همچنین استفاده مفید از سیستم برای تهویه مطبوع می باشد که ما شما را در این راه همراهی خواهیم کرد .

چنانچه به مطالعه در این زمینه علاقه دارید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت alabamapower مراجعه کنید.

تعمیرات چیلر

تاثیر آلودگی در خرابی چیلر

سیستم عملکرد تبریدی چیلر به گونه ای است که باید به خوبی وکیوم شود. در واقع عدم وکیوم مناسب می تواند به ورود گازهای غیر قابل تقطیر به روغن موجود در سیستم تبرید شود و به این ترتیب، امکان اسیدی شدن آن را افزایش دهند. 

اسیدی شدن محیط تبرید، به پدیده تحت عنوان COOPER PLATING ختم خواهد شد. وقوع این اتفاق منجر به نشستن یک لایه از مس بر روی قطعات compressor چیلر شود.

چنین اتفاقی در نهایت به صفر شدن فاصله میان قطعات متحرک ختم خواهد شد و از بین رفتن این فاصله باعث قفل شدن موتور و گیرپاچ می شود و باعث سوختن سیم پیچ های الکتروموتور Chiller می شود.

کمپانی بریتز برای چیلرهای دارای کمپرسور چرخشی تولید خود استاندارد ph بر مقیاس ppm را به شرح زیر بیان نموده است:

مدل چیلر بیتزر تولید کننده جنس روغن مورد استفاده میزان شدت اسیدی بودن بر مقیاس PPM میزانآب بر حسب PPM
روغن جدید میزان حد اسیدیته روغن به منظور ضرورت تعویض روغن جدید مقدار حد اکثری پیش از تعویض روغن
CSH – HFC (R134a, R407C, R404A, R407a و غیره)
BSE 170 بیتزر POE 0.1 کمتر از 0.5 بیشتر از 100 کمتر از 300 بیشتر از
CSW – HFC R134a
BSE170L بیتزر POE 0.1 کمتر از 0.5 بیشتر از 100 کمتر از 300 بیشتر از
CSH – HFC (R407C, R404A, R507A, R407a و غیره)
BSE170L بیتزر POE 0.1 کمتر از 0.5 بیشتر از 100 کمتر از 300 بیشتر از
CHS/CSW HFC (R22 و غیره)
B320SH بیتزر POE 0.2 کمتر از 0.5 بیشتر از 100 کمتر از 300 بیشتر از

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپرسورهای چیلر این برند می توانید به سایت bitzer مراجعه کنید.

تعمیر چیلر

استاندارد ph آب در چیلرهای آب خنک

استاندارد آب در چیلر های آب خنک نیز به شرح زیر است:

آیتم استاندارد PH(25℃) 6.5 – 8.2 6.0 – 8.0
Conductivity (µS/cm) (25 °C) 800 یا کمتر 300 یا کمتر
Chloride Ion (mgCI/L) 200 یا کمتر 50 یا کمتر  
Sulphate (mgSO42-/L) 200 یا کمتر 50 یا کمتر  
Acid Consumption (pH 4.8) (mgCaCO3/L) 100 یا کمتر 50 یا کمتر  
Total Hardness (mgCaCO3/L) 200 یا کمتر 70 یا کمتر  
Calcium Hardness (mgCaCO3/L) 150 یا کمتر 50 یا کمتر  
Silica Ion (mgSiO2/L) 50 یا کمتر 30 یا کمتر  
اجزای مرجع Iron (mgFe/L) 1.0 یا کمتر 0.3 یا کمتر
Copper (mgCu/L) 0.3 یا کمتر 0.1 ر  
Sulfide Ion (mgS2-/L) تشخیص داده نشده تشخیص داده نشده  
Ammonium Ion (mgNH4+/L) 1.0 یا کمتر 0.1 یا کمتر  
Residual Chlorine (mgCI/L) 0.3 یا کمتر 0.3 یا کمتر  
Free Carbon Dioxide (mgCO2/L) 4.0 یا کمتر 4.0 یا کمتر  
Ryznar Stability Index 6.0 to 7.0

این جدول از سایت orionkikai.co.jp به فارسی بازگردانی شده است.

سرویس چیلر به چه معنا است؟

سرویس های دوره ای از چیلر مزایای زیادی دارند. به طور معمول در زمان تغییر فصل از سرما به گرما و برعکس ،چیلر ها نیاز به سرویس دارند . سرویس چیلر شامل مجموعه ای از فعالیت ها میباشد که برای راه اندازی و اکثر مواقع برای جلوگیری از ایجاد خرابی های جدی به کار میرود،به طور مثال انجام اموری همچون: از بین بردن رسوبات ، تعویض قطعات فرسوده ، تنظیمات برد و بررسی سیستم برقی چیلر و… همگی جهت پیشگیری از خرابی های جدی انجام میگیرند. ما در مجموعه تهویه گستر راگا آماده پذیرش درخواست های شما در زمینه سرویس چیلر های منازل و ساختمان ها هستیم.

تعمیرات چیلر

سرویس چیلر با چه هدفی انجام می شود؟

هدف از سرویس چیلرها یک امر کاملاً مشخص است ، سرویس چیلرها باعث شناسایی به موقع خرابی ها و جلوگیری از خسارت های بیشتر می شود همچنین با سرویس به موقع چیلرها میتوانید استفاده مفید از دستگاه را بالا ببرید. در واقع سرویس چیلر را می توان فرایندی دانست که به واسطه رفع ایرادات جزئی از به وقوع پیوستن خرابی های بیشتر جلوگیری می کند.

سرویس چیلر شامل چه مراحلی است؟

در مرحله سرویس چیلر ها ابتدا باید بررسی های لازم و بازدید کارشناسی صورت گیرد تا خرابی های موجود یافت شود ، سپس قطعات ولوازم مورد نیاز تهیه گردد . با برنامه ریزی دقیق میتوان با سرعت بیشتری کار را پیش برد. در مرحله آخر ،قطعات خراب تعویض گردیده ،رسوبات موجود از بین رفته و سرویس های لازم صورت میگیرد .

با مشاهده سوابق مجموعه تهویه گستر راگا متوجه خواهید شد که این مجموعه در زمینه تعمیر چیلر ، سرویس و نصب چیلرها نیروی متخصص داشته و با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه می دهد.

قیمت و هزینه تعمیر چیلر چگونه تعیین می شود؟

در این قسمت میخواهیم در رابطه با هزینه تعمیر چیلر صحبت کنیم . تعیین قیمت و هزینه دقیق در این زمینه بدون بررسی و بازدید کارشناسان کار بسیار دشواری است ، برای مشخص نمودن قیمت و هزینه تعمیر chiller ابتدا باید نوع چیلر را ( جذبی یا تراکمی ) شناسایی کرد، سپس خرابی و قطعات نیاز به تعمیر را پیدا کرد . شما میتوانید برای استعلام از قیمت ها و درخواست هزینه تعمیرات چیلر ها به صورت مستقیم با شرکت تماس گرفته و توضیحات کامل و جامعی دریافت کنید.

تعمیر اسکرو چیلر

فرآیند انجام خدمات توسط تعمیرکاران چیلر مجموعه ما شامل چه مراحلی است؟

شرکت تهویه گستر راگا برای تمامی فعالیت های خود برنامه ها و مراحل برنامه ریزی شده ای دارد . این امر باعث تسریع خدمات و افزایش کیفیت کاری خواهد شد .

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید و یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه از جانب شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای تشخیص دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل مورد نظرشما اعزام خواهند کرد.

تعمیر چیلر

بله؛ نصب چیلر نیز مانند خدمات سرویس،  تعمیر و نگه داری چیلر از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه است. ما در مجموعه تهویه گستر راگا با بهترین کیفیت، کم ترین هزینه و بهره گیری از کادری مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم .

این خدمت را در چه مناطقی از تهران انجام می دهیم؟

مجموعه ی تهویه گستر راگا برای حفظ رضایت شما عزیزان با ایجاد چندین تیم فعال در تمامی مناطق شهر تهران و همچنین شهرستان های اطراف تهران در اسرع وقت اماده خدمت رسانی می باشد. به همین منظور شما می توانید هر زمانی از شبانه روز که تمایل داشته باشید، سفارش خود در ارتباط با تعمیر چیلر در تهران را به اطلاع ما برسانید و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

تعمیر چیلر با ضمانت به چه نحوی انجام می شود؟

یکی از مزیت های این مجموعه ، ارائه ضمانت نامه به شما عزیزان خواهد بود . مجموعه تهویه گستر راگا با ارائه بهترین خدمات و با به همراه داشتن کادری متخصص و مجرب از خدمات خود اطمینان خاطر داشته و با اعتماد به نفس کامل از فعالیت خود تمامی خدمات صورت گرفته توسط این مجموعه را ضمانت میکند. به همین منظور، تعمیرکاران ما، پس از به اتمام رسیدن فرایند تعمیر چیلر، یک ضمانتنامه شامل زمان و نوع خدمت و همچنین مدت ضمانت را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعمیرکار چیلر در تهران

تعمیرات چیلر با ضمانت به چه معنا است؟

منظور از تعمیرات با ضمانت آن است که چنانچه قطعه تعمیر یا تعویض شده در مدتی کمتر از بازه زمانی تعهد شده خراب شود، ما مجدداً و به رایگان آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد.

خدمات تعمیرکاران ما در رابطه با چیلر در چه مناطقی قابل ارائه هستند؟

تعمیرکاران تهویه گستر راگا آماده خدمات تعمیرات و سرویس انواع چیلر، در تمامی نقاط استان تهران هستند.

برای سفارش درخواست اعزام تعمیرکار چه باید کرد؟

اگر قصد دریافت خدمات از ما را دارید، کافی است با استفاده از شماره های موجود با ما تماس بگیرید تا به سرعت تیم تعمیرکاران خود را به محل شما اعزام کنیم.
ضمناً تمامی شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان پیش از تعمیر چیلر بهره مند شوید.

12 پاسخ به “تعمیر چیلر: اعزام تیم تعمیرکار chiller در تهران”

 1. Avatar خاطره مهدوی کنی گفت:

  سلام، من می خوام بدونم که قیمت نصب چیلر برای مجتمع مسکونی که در دست ساخت داریم چقدر میشه حدوداً، چه طوری باید مطلع بشم؟

 2. Avatar ساداتی گفت:

  شما دلالی تعمیرکار می کنید یا خودتون تعمیرکار چیلر هستید چه طوریه؟
  من از یه جا دیگه که سفارش گرفتم یه تعمیرکار فرستادن اصلاً معلوم نیست برای کجا بود. بعد اینکه میگید ضمانت میدین یعنی کارت ضمانت و اینا هم دارید یا چی؟

  • تهویه گستر راگا یک شرکت ثبت شده رسمی در حوزه نگهداری و تعمیرات سیستم های سرمایش و گرمایش مکانیکی است. تمامی خدمات ما دارای ضمانت و توسط تعمیرکاران استخدام شده به انجام می رسد.

 3. Avatar علی اکبر گفت:

  ببخشید تعمیرات چیلر تراکمی هم توسط شرکت خودتون انجام میشه؟ یعنی نگهداری با قرارداد و موارد مشابه سایر شرکت های رسمی یا اینکه شما صرفاً تعمیرکار می فرستید؟

 4. Avatar خانم تقوی گفت:

  با سلام و عرض ادب.
  من می خواهم بدانم که آیا شرکت شما قرارداد کامل نگهداری چیلر هم عقد می کند یا خیر؟

 5. Avatar محمدرضا جعفری گفت:

  تمامی خدمات شما شامل ضمانت میشه یا مثل بقیه شرکت ته ضمانتتون به بامبول در آوردن ختم میشه؟
  ما پارسال دادیم یه تعمیرکار چیلر تعمیر چیلر جذبی ساختمونمون رو انجام داد بعد یه ماه خراب شد گردن نگرفت الان دیگه تنمون لرزیده. شما چه تضمینی میدین؟

  • تمامی خدمات تهویه گستر راگا شامل ضمانت رسمی است. ما یک شرکت ثبت شده هستیم و به تمامی تعهدات خود پایبند هستیم.

 6. Avatar Shahin Firoozi گفت:

  خسته نباشید. می خوام بدونم که شما آموزش تعمیر و عیب یابی هم دارید برای دستگاه چیلر یا فقط تعمیرکاری انجام میدین؟
  من لیسانس مکانیک دارم دنبال یه کار فنی هستم میخوام یاد بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی

گواهی تایید صلاحیت

جزو انجمن صنفی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

گواهی تایید صلاحیت

گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهی تایید صلاحیت

صلاحیت ایمنی پیمانکاران HSE از وزارت کار و رفاه اجتماعی

ارتباط با تهویه گستر راگا
جهت دریافت مشاوره کلیک نمایید