تعمیر شوفاژ : سرویس و تعمیرات شوفاژ توسط سرویس کاران ماهر

شوفاژ یکی از مرسوم و معمول ترین سیستم های گرمایش منازل و سایر اماکن است. گرچه سرویس و نگهداری درست شوفاژ می تواند عمر آن را افزایش داده و از خرابی آن جلوگیری کند، اما ممکن است به دلایل متعدد، مشکلات و خرابی هایی نیز در این نوع وسایل مشاهده شود. تعمیر شوفاژ توسط سرویس کاران ماهر، می تواند از نیاز به تعویض رادیاتور شوفاژ و سایر بخش های آن جلوگیری کند و به این ترتیب هزینه های این تاسیسات گرمایشی را تا حد زیادی کاهش دهد.

تعمیر شوفاژ : سرویس و تعمیرات شوفاژ توسط سرویس کاران ماهر

رادیاتور شوفاژ چیست؟

یکی از مبدل های حرارت گرمایی رادیاتور شوفاژ می باشد که امروزه کاربرد فراوانی در منازل و ساختمان ها دارد. برای تعمیر شوفاژ ابتدا بهتر است چگونگی کارکرد آن را یاد بگیریم. مکانیزم گرم کردن در این سیستم به این گونه ای است که آب گرم شده در موتور خانه توسط لوله هایی به رادیاتور رسیده و در رادیاتور های شوفاژ آب با به گردش در آمدن گرمای خود را از دست داده و به محیط می دهد . سپس برای گرم شدن مجدد به موتور خانه و به داخل دیگ بخار میرود.

انواع رادیاتور شوفاژ کدامند؟

 

در هنگام نصب و یا تعمیر رادیاتور های شوفاژ بهتر است چند نمونه مختلف و پر کاربرد در منازل و ساختمان ها را بشناسیم که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رادیاتور های پره ای
 • رادیاتور های پنلی
 • رادیاتور های قرنیزی
 • رادیاتور های قرنیزی و شیشه ای

 

خرابی ها و تعمیرات مرسوم در شوفاژ چیست؟

 

 • فرض کنید آب موتور خانه گرم است ولی رادیاتور شوفاژ به طور کلی سرد می باشد : گرفتگی شیر های رفت و برگشت
 • اگر رادیاتور گرم باشد ولی گرمای مود نظر و مطلوب را نداشته باشد : نیمه باز بودن شیر های رفت و برگشت، رسوب گرفتن مبدل و یا لوله ها، گرفتگی توری صافی و…
 • گرم نشدن پایین رادیاتور : گرفتگی و رسوب در مسیر رادیاتور
 • نشتی شیر های رادیاتور شوفاژ: در بعضی مواقع عواملی مانند فشار آب گرم، پوسیدگی شیر ها، گرفتگی یا رسوبات در رادیاتور و لوله کشی ها و… موجب خرابی و یا نشتی شیر ها می شود.
 • گرم نشدن آب شوفاژ در موتور خانه: در موتور خانه های شوفاژ نیز احتمال رسوب گرفتگی، هوا گرفتگی و… نیز وجود دارد.

 

سرویس شوفاژ شامل چه مواردی است؟

فرض کنید یک روز سرد زمستانی متوجه می شوید که رادیاتور شما سرد است و نیاز به تعمیر یا سرویس دارد ، ممکن است با نشتی آب مواجه شده باشید در اینجا شرکت تهویه گستر راگا آماده سرویس رسانی به شما می باشد .

 • نشتی آب رادیاتور شوفاژ که می تواند به دلیل سوراخ شدن رادیاتور باشد .
 • هواگیری رادیاتور شوفاژ که به شکل سالیانه انجام می شود، این کار ممکن است در بعضی موارد که موتور خانه دچار مشکل می شود نیز لازم باشد.

چرا باید برای تعمیر شوفاژ به سرویسکاران ماهر مراجعه کنید؟

تعمیر شوفاژ، سرویس و نصب شوفاژ امری مهم در سیستم های گرمایشی منازل و ساختمان ها می باشد که باید با بهترین کیفیت و طبق اصول فنی، توسط کادری متخصص و مجرب انجام گیرد . شرکت تهویه گستر راگا با داشتن درخشان ترین سوابق در نصب، سرویس و تعمیر شوفاژ بهترین گزینه برای انجام خدمات شما عزیزان خواهد بود .

به چه علت توصیه می کنیم تعمیر رادیاتور و شوفاژ خود را به ما واگذار کنید؟

خدمات ویژه ما در زمینه تعمیر شوفاژ شامل چه مواردی است؟

شرکت تهویه گستر راگا با سهولت در ارائه خدمات و تسریع در انجام امور تنها به فکر راحتی و اطمینان خاطر شما کارگزاران بوده و با سابقه بالا و تخصص در زمینه تعمیر شوفاژ و امور مربوط به شوفاژ خانه ها و رادیاتور شوفاژ، برای تمامی خدمات صورت گرفته توسط این مجموعه به شما رضایت نامه می دهد تا با خیالی راحت از خدمات ما لذت ببرید.

آیا سرویس شوفاژ نیز شامل این موارد می شود؟

بله. سرویس شوفاژ، تعمیر و نصب شوفاژ و یا شوفاژ خانه ها از جمله خدماتی است که شرکت تهویه گستر راگا با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می دهد.

ثبت سفارش تعمیر شوفاژ به چه روش هایی انجام می شود؟

ما در مجموعه تهویه گستر راگا برای حفظ رضایت و تسریع درامور سفارش خدمات  تعمیر شوفاژ مراحل ثبت سفارش را به صورت کاملا برنامه ریزی شده و یک سیکل کاملا از قبل تهیه شده برای شما فراهم آورده ایم تا در کوتاه ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما کارگزاران محترم باشیم .

شما می توانید با استفاده از دو روش ثبت درخواست تلفنی و یا اینترنتی، تمامی پروژه های مرتبط با تاسیسات خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است، با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید، یا با استفاده از فرم ثبت سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. به این ترتیب همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با توجه به سنجش نیازهای شما، پس از ارسال یک پیش قرارداد و دریافت تائیدیه شما، یک یا چند نفر از متخصصین مربوطه را برای سنجش دقیق تر و شروع انجام پروژه به محل کار شما اعزام خواهند نمود.

قیمت و هزینه تعمیر شوفاژ چگونه تعیین می شود؟

حال که می خواهیم در رابطه با هزینه و قیمت تعمیر شوفاژ صحبت کنیم بهتر است بدانیم که محاسبه هزینه ها با وجود مدل ها و نوع های متفاوت شوفاژ و بدون رویت سیستم و شناسایی عیوب به صورت دقیق نخواهد بود که در ادامه به جزئیات بیشتر در این رابطه می پردازیم.

هزینه و قیمت تعمیر تعمیر شوفاژ چقدر است؟

همان گونه که صحبت کردیم به دلیل تنوع مدل و نوع شوفاژ ها نمیتوان قیمت دقیق در رابطه با هزینه های شوفاژ بیان کرد برای مثال ابتدا نوع شوفاژ شناسایی شده، سپس با کارشناسی دستگاه نقص و خرابی را پیدا کرده و در صورت نیاز لوازم و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند را خریداری میکنیم و به تعمیر شوفاژ میپردازیم. همانگونه که متوجه شدید به دلیل پیچیدگی در کار براورد هزینه دقیق امکان پذیر نمی باشد، شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات در این زمینه با شماره تلفن شرکت تهویه گستر راگا تماس حاصل فرمایید و توضیحات کامل و جامع در این زمینه کسب کنید.

 

فرآیند انجام خدمات توسط سرویس کار شوفاژ شامل چه مراحلی است؟

شرکت تهویه گستر راگا قبل از شرو ع خدمت رسانی ابتدا طرح و نقشه اولیه کار را مد نظر قرار می دهد، در مرحله بعدی با پیدا کردن نقص و ایرادات برای تعمیر و سرویس به تهیه و خرید لوازم و قطعات مناسب می پردازد. استفاده از قطعات و لوازم مناسب از اهمیت بالایی در کیفیت کار برخوردار است که این مجموعه در تلاش است از بهترین لوازم و قطعات در خدمات خود استفاده کند. شرکت تهویه گستر راگا با ارائه بهترین خدمات باعث جذب شما در امور شوفاژ و تهویه مطبوع خواهد شد.

بله. مجموعه ما تمامی امور تهویه هوای مطبوع گرمایش و سرمایش شامل تعمیر، نصب، بازدید های دوره ای، سرویس و تامین قطعات و لوازم را برای خدمت رسانی در اسرع وقت فراهم می آورد. نصب شوفاژ و پکیج نیز از این امور است، شما میتوانید در صورت ایجاد مشکل در سیستم های گرمایش شوفاژ های خود، روی خدمات با کیفیت شرکت تهویه گستر راگا حساب کنید.

تعمیر شوفاژ با ضمانت به چه معنا است؟

ضمانت در زمینه تعمیر شوفاژ یکی دیگر از مزیت ها و خدمات شرکت تهویه گستر راگا می باشد که برای اطمینان خاطر شما کارگزاران ارائه داده شده، این مجموعه تمامی خدمات صورت گرفته را با گواهی ضمانت تحویل شما عزیزان می دهد که این امر به این معناست که در صورت بروز مشکل در خدمات ارائه شده توسط شرکت، ما در اسرع وقت به رفع آن میپردازیم .

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با ما
0
سوالی دارید؟ تجربه ای داشتید ؟ برای ما بنویسید !x